У Київському зоопарку оновлюють озера

Зараз будівельні роботи першої черги першого пускового комплексу близькі до завершення, але потрібен час для озеленення, благоустрою і переселення представників фауни.

На ділянці реконструкції повністю замінили комунікації, облаштували полив території, провели зовнішнє освітлення. У малому озері площею 350 куб. м риби не буде, воно призначене для декоративних цілей. На його берегах облаштують сад каменів, а вода каскадом буде перетікати до дамби, за якою розташується озеро для пеліканів об’ємом 3300 куб. м і глибиною 2,4 м. Для зимування птахів поруч із озером розміститься пташник у 100 кв. м, - повідомляє КМДА.

Пеліканове та коропове озера буде розділяти міст. Об’єм коропового озера – 2300 куб. м. Передбачені умови для зимування риб. На березі коропового озера буде побудований оглядовий амфітеатр із каскадом гранітних трибун, де можна організовувати невеликі вистави, презентації, лекції.

На короповому озері буде розміщена японська альтанка, звідки можна спостерігати за грою коропів коі.

Вода для підживлення озер буде поступати з пробурених артезіанських свердловин і буде проходити кілька етапів очищення, щоб уникнути цвітіння та неприємного запаху.

Реконструкція Київського зоопарку розрахована на шість етапів. Три озера – це тільки частина першого етапу, куди також входить реконструкція приматника на 7,3 тис. кв. м, будівництво універсального вольєра та облаштування нового центрального входу на перетині проспекту Перемоги і вулиці Зоологічної. Ці об’єкти будуть завершені наступного року.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві у воді виловили мертвого чоловіка.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве установили боксерский ринг под открытым небом

В столичном сквере на улице Рижской установили боксерский ринги....

Це може бути цікавим

Диана Попова рассказала о программе новогодних праздников в Киеве

Руководительница департамента культуры КГГА Диана Попова рассказала в программе «Київ Вголос», которая выходит на радио «Київ FM» с ведущим Олегом Борисовым, что б....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...