Стало відомо, в якому віці у людей формується здібність запам’ятовувати

Близько 40% людей думають, що пам’ятають події, які трапилися з ними до дворічного віку. Але дослідники з університету Лондона з'ясували, що така думка часто помилкова.

Про це пише Daily Mail.

- Часто ці спогади фальшиві і сформовані мозком завдяки роздивлянню фотографій з ранніх років або ж на основі історій інших людей про них, - зазначає видання.

Вчені попросили 6641 добровольця розповісти про свій перший спогад. При цьому, була поставлена умова, щоб історія не була пов’язана з фотографіями чи родинними історіями. Лише особистий досвід. Таким чином, вдалося встановити, що в середньому ранні спогади про дитинство сягали віку 3,24 роки. І, на думку вчених, це справжні спогади. Тому що в такому віці у людей формується інтелектуальна здібність запам’ятовувати.

Проте 39% учасників дослідження стверджували, що пам’ятають себе і до дворічного віку.

- Найчастіше ці спогади були пов’язані з дитячою коляскою. У таких людей ці спогади могли з’явитися після того, як хтось їм сказав: "У матері була велика зелена коляска". З часом фрагменти фантазії стають пам’яттю. І часто люди починають додавати якісь елементи, приміром іграшки на колясці. Важливо те, що людина навіть не підозрює, що ці її спогади фальшиві, - сказав професор Лондонського університету Мартін Конвей.

Як повідомляв Соцпортал, вчені з'ясували, що померлі усвідомлюють факт власної смерті.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Після смерті Кобі Брайанта ціни на його кросівки для Nike виросли в 6 разів. Компанія припинила їх продаж

З 2003 року у спортсмена був контракт з Nike - бренд випускав під його ім'ям кілька моделей баскетбольних кросівокЛегендарний баскетболіст Кобі Брайант загинув 26 січня....

Це може бути цікавим

​Миллион вещей и горстка безумия: как переехать и не сойти с ума

Многие люди мечтают о собственном доме, но мы готовы поспорить, что даже в самых смелых снах нет этапа с переездом....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...