Одеському аеропорту перепало 250 мільйонів гривень бюджетних коштів

Рішення про виділення Міжнародному аеропорту "Одеса" 253 мільйонів гривень було прийняте сьогодні на засіданні уряду. Кошти будуть спрямовані на будівництво нової злітно-посадкової смуги та світлосигнальне обладнання.

- У 2019 році оновлений аеропорт дозволить перетворити Одесу на південний хаб, - зазначив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Будівництво нової полоси дозволить приймати більш важкі типи повітряних суден, включаючи Boeing-767, що сприятиме збільшенню пасажиропотоку вдвічі. Несуча спроможність нової смуги буде майже в 2 рази більше за існуючу. Також у рамках проекту планується встановити світлосигнальне, радіонавігаційне та метеорологічне обладнання для сертифікованого заходу на посадку по категорії III-а (ІКАО), - повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Як повідомляв Соцпортал, у "Борисполі" знову застрягли туристи, які мали летітити до Туреччини.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В киевском парке Победа установят роллердром

В парке "Победа" в Днепровском районе Киева обустроят зону активных развлечений....

Це може бути цікавим

Прострочені ліки: ​як повернути товар до аптеки

Існує точний Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну/повернення, з підстав, зазначених у 9-й статті Закону України «Про захист прав споживачів», за....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Украине планируют выплачивать компенсации за задержки зарплат и стипендий

Законопроект о выплате компенсации украинцам из-за потери части доходов, связанной с нарушением сроков их выплаты, передал в Верховную Раду Кабинет Министров....

Загрузка...