«Батьківщина Молода» запустила новий проект для активної молоді

17 липня Київський міський осередок ГО «Батьківщина Молода» провів першу зустріч у межах проекту «POLITKAVA».

Активна молодь Києва мала нагоду поспілкуватися з народним депутатом від «Батьківщини» Олексієм Рябчиним.

- Коли мені запропонували такий формат зустрічі, я погодився відразу. Зараз молодь дуже зубата і мене таке спілкування мотивує та нагадує про те, що самому необхідно постійно розвиватись, – сказав політик.

Зустріч проходила в неформальній атмосфері за горнятком кави. Кожен міг поставити своє питання Олексію Рябчину. Молоді люди цікавилися його політичною кар’єрою, новинами в галузі енергоефективності, запитували, як він оцінює якість освіти в Україні та за кордоном.

- В Україні висока якість освіти, але лише за умови, що ти відкритий для знань та можливостей, що ти береш щось від викладачів. Зараз студенти мають стільки можливостей, куди поїхати, також надається багато грантів для молоді. Тому використовуйте всі можливості, що зараз є, для свого всебічного розвитку, – порадив Рябчин своїм співбесідникам.

Зустріч з Олексієм Рябчиним започаткувала масштабний проект «POLITKAVA» від «Батьківщини Молодої». Такий формат дає можливість для молоді неформально поспілкуватися та обговорити цікаві теми з народними депутатами, відомими політтехнологами, блогерами, журналістами, представниками влади, відомими людьми.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Які сукні на Каннському фестивалі виявились найгіршими

Нещодавно в Каннах закінчився 72 кінофестиваль....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Україні стали виробляти менше молока

За рік виробництво молока в Україні скоротилося майже на 3%....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Вчені дали точний проноз, коли зникне людська цивілізація

На думку групи вчених, у найближчі 100 років на Сонці станеться спалах, який повністю знищить будь-які форми життя на Землі....

Загрузка...
Загрузка...