Вчені виявили супербактерію, яку можна «підхопити» під час сексу

Вона поступово стає стійкою до сучасних антибіотиків.

Експерти Британської асоціації сексуального здоров’я та ВІЛ вважають, що виявили ще одну бактерію, яку можна зарахувати до супербактерій. Так називають організми, які успішно виробляють стійкість до більшості відомих антибіотиків, в тому числі нових засобів.

Як відомо зараз, Mycoplasma genitalium (M.genitalium), яку відкрили ще в 1980 році, мешкає в органах сечовидільної та репродуктивної систем, відповідно передається під час статевого акту. Вона може викликати запалення різних органів, наприклад, уретри, матки, фаллопієвих труб, а інфекції, що провокує бактерія, можуть бути фактором розвитку безпліддя. При цьому симптоми легко сплутати з появою, наприклад, хламідій, тому до антибіотиків, якими лікують це захворювання, M.genitalium вже стала стійкою, - повідомляє Платформа.

Дослідники впевнені, що допомогти вирішити цю проблему може тестування на M.genitalium для пацієнтів з іншими захворюваннями сечовидільної або репродуктивної систем, але зараз такі аналізи є не скрізь. Подібні тестування особливо важливі для жінок, які планують вагітність, і вчасно не виявили інфекцію, наголошують науковці.

Якщо ж побороти бактерію не вдасться, то через резистентність до антибіотиків у людства стане однією проблемою більше.

Як повідомляв Соцпортал, ресурс для дорослих розповів, як упала відвідуваність під час ЧС-2018.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как защитить от кражи автомобильные номера

Расчет злоумышленников прост: поскольку для замены номера необходимо обратиться в специальные государственные учреждения, хозяин авто скорее отдаст ворам неболь....

Це може бути цікавим

Конверт от Google поможет снизить зависимость от смартфона

Компания Google создала приложение Envelope («Конверт»), которое превращает смартфон в черно-белый девайс....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Національна опера України: розклад на лютий

9 лютого (ранок), балет «Білосніжка» (Б....

Загрузка...