Стало відомо скільки космічного сміття на орбіті Землі

Більша його частина залишилася внаслідок запуску різноманітних космічних апаратів.

Вчені розповіли, що зараз на орбіті Землі розташовується близько 7 200 тонн різного космічного сміття. Гарвардський астроном Джонатан Макдауелл заявляє, що пуски ракет і зондів США залишили за собою 3 200 тон сміття. Росії і СРСР належить 1 700 тонн, а ще 900 і 450 тонн – Європі та Китаю. Інші країни доставили на орбіту в загальній сумі тільки 950 тонн, - повідомляє Голос українською.

Вченим також вдалося підрахувати, скільки на земну орбіту потрапило рукотворних об’єктів, чиє становище відомо NASA і іншим світовим космічним агентствам. Виявляється, що їх всього 18 000. В цей же час дослідники не розпізнали більше 170 мільйонів невідомих об’єктів на орбіті.

Дональд Кесслер, один з учених NASA 1978 року, заявляв, що якщо хоча б одна частка сміття зіткнеться з іншою, то це викличе цілу ланцюгову реакцію. Вона в кінцевому підсумку знищити супутники, які працюють не тільки на висоті МКС, але і набагато вище.

Як повідомляв Соцпортал, в Японії готуються запустити космічну вантажівку.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Apple представила новое поколение AirPods

Компания Apple представила новое поколение AirPods....

Це може бути цікавим

В Украине объявлен желтый уровень опасности из-за шквального ветра

В Украине из-за ухудшения погодных условий, в часности из-за прогнозируемо сильного ветра, объявлено штормовое предупреждение....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

У столичному готелі функціонувало замасковане "місце розпусти"

В одному зі столичних готелів функціонувало замасковане під стриптиз-клуб "місце розпусти"....

Загрузка...