Росія спростувала інформацію про смерть Сенцова

В листі від Голови Ради при Президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова зазначено, що Олега Сенцова щоденно оглядають медики колонії та проводять необхідні медичні дослідження.

Про це повідомила прес-служба українського Омбудсмена.

- Олегу Сенцову призначена та проводиться підтримуюча терапія, спрямована на підтримку основних функцій органів і систем організму, недопущення виникнення ускладнень. Фактів відмови Олега Сенцова від медичної допомоги та підтримуючої терапії не зареєстровано. Стан здоров’я підсудного оцінюється як задовільний, - йдеться у листі.

Варто зазначити, що ще зранку Офіс російського Омбудсмена та Уповноважений з прав людини в Ямало-Ненецькому автономному окрузі спростували інформацію про смерть Олега Сенцова але відмовилися надати Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини письмові докази.

Нагадаємо, Трамп звинуватив Обаму в окупації росіянами Криму.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Порошенко решил подать в суд на 1+1

Действующий президент Украины Петр Порошенко подает в суд на телеканал 1+1 "за систематическую ложь" и "дезинформацию", которые, по мнению Порошенко, наносят ущерб ег....

Це може бути цікавим

Украинцы стали покупать меньше продуктов питания

По данным Госстата украинские семьи в 2018 потратили более 2,4 трлн грн, большая часть которых ушла на еду и безалкогольные напитки, что составляет 40,9% семейного бюдж....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Киеве водитель насмерть сбил пешехода на переходе

В Киеве на улице Электриков водитель насмерть сбил мужчину, который переходил дорогу на пешеходном переходе....

Загрузка...