Росія спростувала інформацію про смерть Сенцова

В листі від Голови Ради при Президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова зазначено, що Олега Сенцова щоденно оглядають медики колонії та проводять необхідні медичні дослідження.

Про це повідомила прес-служба українського Омбудсмена.

- Олегу Сенцову призначена та проводиться підтримуюча терапія, спрямована на підтримку основних функцій органів і систем організму, недопущення виникнення ускладнень. Фактів відмови Олега Сенцова від медичної допомоги та підтримуючої терапії не зареєстровано. Стан здоров’я підсудного оцінюється як задовільний, - йдеться у листі.

Варто зазначити, що ще зранку Офіс російського Омбудсмена та Уповноважений з прав людини в Ямало-Ненецькому автономному окрузі спростували інформацію про смерть Олега Сенцова але відмовилися надати Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини письмові докази.

Нагадаємо, Трамп звинуватив Обаму в окупації росіянами Криму.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Эгейском море с аварийного судна эвакуировали украинских моряков

В Эгейском море 14 украинских моряков эвакуировали с аварийного судна New Leo (флаг — Либерия)....

Це може бути цікавим

​В Украине анонсировали стимулирующие тарифы на коммуналку

Внедрить стимулирующие тарифы на жилищно-коммунальные услуги планирует Министерство развития общин и территорий в Украине 2021 году....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Києві молодики пограбували підлітка

В одному з підземних переходів столиці двоє невідомих напали на підлітка та відібрали смартфон, який потім здали у ломбард....

Загрузка...