Депутати заступилися за легендарну київську лікарню

Днями на засіданні комісії Київради з питань власності депутати Київради від «Батьківщини» захищали «Центр мікрохірургії ока».

Про це повідомили у прес-службі партії.

За її інформацією політики обговорювали питання продовження оренди приміщення «Центра мікрохірургії ока» фірмою «Зір». Враховуючи, що комунальний медичний заклад проти продовження договору, більшість членів комісії діють в інтересах «приватників».

Як повідомляє столична прес-служба Київського міського партійного осередку, наразі «Київська міська клінічна офтальмологічна лікарня «Центр мікрохірургії ока» вивільняє приміщення комунального закладу від орендарів по мірі закінчення строку договору оренди. Це робиться для покращення надання медичної допомоги пацієнтам закладу. Проте фірма «Зір», що винаймала частину приміщень комунального закладу, на яке закінчився договір оренди, не бажає втрачати зручне місце розташування всупереч волі комунального закладу.

Поставити крапку у суперечці між комунальним і приватним медичними закладами повинна була комісія Київради з питань власності. «Центр мікрохірургії ока» підготував всі необхідні документи, які свідчать про те, що договір оренди із приватною фірмою вони поновлювати не будуть. Але, незважаючи на подані документи, питання щодо поновлення договору оренди фірмі «Зір» було винесене на розгляд комісії. До того ж, членів комісії не ознайомили із даними матеріалами, а представників «Центру мікрохірургії ока» (балансоутримувача приміщення) взагалі не запросили на засідання! І в результаті рішення прийняли на користь компанії «Зір».

Представники ВО «Батьківщина» не стали заплющувати очі на ці факти. Разом із членами партій «Єдність», «Самопоміч», ВО «Свобода» звернулися до комісії з питань власності з вимогою відмінити згадане рішення.

9 липня скандальне питання розглядалося повторно та через те, що представники фракції «Солідарність» (БПП) відмовилися голосувати за відміну рішення, посилаючись на відсутність представників фірми "Зір". Тож розгляд проекту перенесено на наступне засідання комісії – 17 липня 2018 року.

- Це верх цинізму! Адже для прийняття рішення на користь «приватників» провладній більшості Київради не потрібна була присутність балансоутримувача приміщення – комунального медичного закладу. Маю надію, що за цей тиждень члени комісії вивчать проблему ґрунтовно, виїдуть на місце, своїми очима побачать, що комунальному закладу необхідні ці приміщення і тоді приймуть зважене рішення на користь «Центру мікрохірургії ока, – зазначила депутат Київради Тетяна Меліхова.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Невідома жінка кинулася під потяг

На Харківшині невідома жінка кинулася під потяг....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве испортили Петлюру

В Киеве неизвестные испортили мурал Симону Петлюре, забросав его зеленой краской....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Києві заборонили ходити мостом на Алеї Героїв Небесної Сотні

У Києві через проведення ремонтних робіт до кінця серпня заборонили ходити мостом на Алеї Героїв Небесної Сотні....

Загрузка...
Загрузка...