В Києві відбудеться акція за збереження річок України

13 липня о 9:00 на площі Конституції (біля будівлі ВРУ) Партія Зелених України спільно з екологами, громадськими організаціями, та представниками різних міст України проведе акцію «Зберегти воду!» і продемонструє Народним обранцям реальний стан українських водойм.

Щороку стан річок, озер та підземних вод в Україні погіршується. До цього призводять забруднення вод викидами із підприємств, надмірне використання водних ресурсів та зміна клімату.

Україна є однією з найменш забезпечених водою країн Європи, а поверхневі води належать до найбільш забруднених елементів навколишнього середовища. Брак коштів на реконструкцію обладнання очисних споруд призводить до того, що в наші річки потрапляють господарсько-побутові стоки з низькою якістю очистки.

Ігноруючи реальні загрози, пов’язані із значним водокористуванням, втратою здатності річок до самоочищення, зміною клімату, держава планує впровадження масштабної Програми розвитку гідроенергетики України до 2026 року. Програма передбачає не лише будівництво нових гідроенергетичних об’єктів на Дніпрі, але й зарегульовування стоку Дністра і надспоживання води Південного Бугу. В разі реалізації зазначеної Програми і збереження існуючого режиму водоспоживання країна не матиме ані електроенергії, ані питної води. Попри масштабність зазначених загроз, на них ніяк не реагують ані Верховна Рада, ані Кабінет Міністрів України, звичну позицію спостерігача займає Мінприроди.

Усвідомлення небезпеки стало поштовхом для об’єднання усіх зацікавлених сторін навколо збереження та очистки водних ресурсів України зі стартовою точкою у місті Києві - акцією «Зберегти воду».

Партія Зелених України переконана, що всі ріки України потребують порятунку та приведення їх екологічного стану до Європейських стандартів. Тільки за таких умов вони забезпечуватимуть усі потреби громадян у питній воді та оздоровленні, а державу - у збалансованому розвитку економіки.

Нагадаємо, під КМДА мітингують проти підвищення цін на проїзд у транспорті.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

До 13 років позбавлення волі засуджено чоловіка за вбивство учасника АТО

На Київщині до 13 років позбавлення волі засуджено чоловіка за вбивство учасника АТО....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве погиб Дмитрий Тымчук

По его словам, Тымчук нанес себе смертельное ранение во время чистки наградного пистолета....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Депутаты Харькова, с подачи Кернеса, вернули название проспекта Жукова

Харьковские депутаты восстановили название проспекта Жукова взамен Григоренко....

Загрузка...
Загрузка...