«Батьківщина» допомагає киянам готувати звернення до державних установ

Понад два місяці в Києві працює виїзна громадська приймальня «Батьківщини», де мешканці столиці отримують юридичні консультації, а також можуть оформити підписку на партійний бюлетень і написати заяву про вступ до партії.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської партійної організації.

«Найчастіше кияни звертаються до нас зі скаргами на державні установи, які ігнорують їхні заяви. Оскільки чиновники краще реагують на письмові звернення, ми вчимо киян усіх тонкощів «письмового спілкування» із органами державної влади», – наголосив заступник голови Київського міського партосередку ВО «Батьківщина» Олексій Долинський.

За його словами, звернення має бути містким і чітко сформульованим, щоб відповідальна особа могла надати конкретну відповідь на запитання.

Олексій Долинський також розповів, що наприкінці свого звернення варто нагадати держслужбовцям про закони, які зобов’язують їх письмово відповідати на будь-яке письмове звернення.

«Це стаття 40 Конституції України та Закон України «Про звернення громадян». Окрім того, ви повинні знати, що за порушення цього закону передбачена цивільна, адміністративна та кримінальна відповідальність», – уточнив заступник голови Київського міського партосередку ВО «Батьківщина».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Мужчина решил искупаться и утонул

В Днепре мужчина во время отдыха на пляже решил искупаться, но не расчитал свои силы и утонул....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве испортили Петлюру

В Киеве неизвестные испортили мурал Симону Петлюре, забросав его зеленой краской....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало відомо, як виглядатиме архітектура на Марсі

На думку експертів, які займаються питанням колонізації Марсу, будівлі на Червоній планеті будуть зводити з піщаної породи....

Загрузка...
Загрузка...