У Шацькому національному парку помітили лелеку, яка вилупилась 18 років тому

Орнітологи Шацького національного природного парку знайшли у гнізді пташенят лелеки. Та коли стали їх кільцювати, виявили, що їхня мама - чорна лелека - вже має пластикове кільце.

Про це повідомляє 1NEWS.

- Пластикові кільця належать ізраїльським орнітологам, до яких ми і написали запит. З’ясувалося, що птаха закільцювали в Ізраїлі ще у 2002 році, коли йому було два роки, – розповів Андрій Бокотей, завідувач наукового відділу Державного природничого музею НАН.

Орнітологи припускають, що пташеня вилупилось в 2001 році в Україні. Вже за 2-2,5 місяця після народження воно полетіло в Африку та успішно дісталося на свою першу зимівлю.

- Під час осінньої міграції птах потрапив до сіток, якими ізраїльські рибалки накривають стави – захищають від пернатих рибні угіддя. На жаль, чимало пернатих – білих та чорних лелек, чапель – гине у тих сітках. Та нашого бузька врятували місцеві орнітологи, закільцювали його і відпустили, – додає Бокотей.

Цьогоріч, коли самицю виявили на гніздуванні в Україні, на штучній платформі, встановленій у Шацькому національному парку, їй вже виповнилося 18 років. Нині – це найдовший вік, зафіксований у дикій природі, для чорного лелеки. Зазначається, що лелека у свої 18 років успішно знесла три яйця і вивела з них двох пташенят.

Як повідомляв Соцпортал, на модель під час відпочинку на Багамах напала акула (відео).

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

"Крымский консенсус" Путина мертв, а он этого еще не понял

Кандидаты, поддержанные Владимиром Путиным, проигрывают выборы, его обращение к народу не помогает улучшить отношение людей к пенсионной реформе, – а в это время е....

Це може бути цікавим

В Киеве охрана АТБ избила посетителя ногами и дубинками

Вчера, 20 сентября, в Киеве засняли нападение сотрудников охранной фирмы на покупателя популярного супермаркета....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Що зменшить в Україні масштаби трудової міграції?

У Львівській області не вистачає працівників_ць на виробництвах....