Порошенко пообіцяв, що «Укрпошта» й надалі буде виплачувати пенсії

Таке рішення Президент України прийняв після зустрічі з в.о. гендиректора «Укрпошти» Ігоря Смілянського та голови правління Пенсійного фонду Олексія Зарудного.

Після зустрічі Петро Порошенко повідомив, що не сприйняв ідеї реформування державного монополіста в галузі поштового зв’язку та запропонував продовжити виплату пенсій у звичному режимі.

Зустріч міністра соціальної політики Андрія Реви, міністра інфраструктури Володимира Омеляна, в.о. гендиректора «Укрпошти» Ігоря Смілянського та голови правління Пенсійного фонду Олексія Зарудного із президентом України Петром Порошенком закінчилася ухваленням рішення про продовження виплати пенсій через поштові відділення, - повідомляє Ракурс з посиланням Twitter голови держави.

Порошенко запропонував усім учасникам зустрічі відшукати компроміс - іншу модель, яку введуть в дію за рішенням уряду. Наразі ж система виплати пенсій у сільській місцевості працюватиме у звичному для населення режимі.

Одночасно Порошенко підтримав обурення мешканців сільської місцевості намаганням «Укрпошти» скоротити кількість відділень і намір припинити виплату пенсій.

Як повідомляв Соцпортал, у Кабміні розповіли яким буде курс долара.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стране не хватает продавцов. Какую зарплату нынче предлагают в торговле

Больше всего обещают в Киевской, Одесской, Львовской и Харьковской областяхНа сегодняшний день одна из пяти вакансий на украинском рынке труда приходится на сферу....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве открыли стеклянную часть "моста Кличко" после ремонта

Стеклянные площадки были закрыты в течении нескольких месяцев из-за, появившихся, трещин....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Какие льготы школьники и студенті имеют на проезд в Киеве

В муниципальном транспорте Киева школьники могут ездить бесплатно, а студенты - со скидкой в 50%....

Загрузка...
Загрузка...