НАТО закликало Росію вивести її війська з трьох країн

Про це йдеться у декларації голів держав і урядів країн-членів Альянсу, ухваленій під час саміту, що проходить у Брюсселі.

Зокрема, в Організації Північноатлантичного договору підтвердили підтримку територіальній цілісності і суверенітету України, Грузії та Молдови в межах їхніх міжнародно визнаних кордонів, передає УНІАН.

- Відповідно до її міжнародних зобов'язань, ми закликаємо Росію вивести її сили, які вона розмістила у всіх трьох країнах без їхнього дозволу, - наголошується у декларації.

Водночас у НАТО закликали РФ припинити усю політичну, фінансову та військову підтримку угрупованням бойовиків та припинити втручатися військовим шляхом у Донецькій і Луганській областях. Крім цього, висловили стурбованість застосуваннями тортур та переміщенням українських громадян до в'язниць у Росії.

- Ми підкреслюємо важливість забезпечення безпеки та повного і безперешкодного доступу для Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі до усієї території, включаючи українсько-російський кордон, - сказано у документі.

Як інформував Соцпортал, НАТО потролило Росію.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые заявили о невозможности перемещения через червоточины

Ученые пришли к выводу, что червоточины (кротовые норы) крайне нестабильны для перехода по ним из одной точки пространства в другую....

Це може бути цікавим

Киевские школьники будут изучать основы робототехники

Киевские школьники будут изучать основы робототехники и кодирования....

загрузка...

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Киеве возле ломбарда внезапно умер мужчина

По предварительной информации, мужчина умер естественной смертью....