Ціни на цукор й надалі буде регулювати держава

Депутати сьогодні не змогли скасувати державне регулювання цін на цукор, яке колись було запроваджене для підтримки вітчизняного товаровиробника.

Верховна Рада не змогла проголосувати за скасування державного регулювання цін на цукор. Про це йдеться на офіційному сайті парламенту. Відповідний законопроект передали на повторне друге читання.

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться, що держава запровадила регулювання цін на цукор у 1999 році, щоби підтримати вітчизняного виробника. Однак ці заходи з метою подолання нестабільності ринку та розвитку бурякоцукрової галузі не виправдали себе, прикладом чого є щорічні стрибки цін, дефіцит або профіцит цієї продукції на внутрішньому ринку, а також суттєве зменшення кількості виробників цукру, - повідомляє Агробізнес Сьогодні.

Натомість новий закон надасть можливість зберегти потенціал бурякоцукрової галузі та забезпечити її подальший розвиток на ринкових засадах.

Як повідомляв Соцпортал, білоруське масло краще українського.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Заседание нормандского саммита в Париже прервали для встречи Путина и Зеленского - Офис Президента Украины

Четырехсторонняя встреча закончилась раньше, чем предполагалось....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Хакеры атаковали BMW и Hyundai

Злоумышленники хакерской группы OceanLotus проникли в сеть автоконцернов BMW и Hyundai в попытке обнаружить коммерческую тайну....

Загрузка...