Проблеми гаражно-будівельних кооперативів у Києві розглянуть восени

На вересень готуємо розширене засідання щодо проблем та перспективи розвитку гаражно-будівельних кооперативів у Києві за участі профільних заступників голови КМДА, керівників Департаментів та голів ГБК.

Такі підсумки моєї зустрічі з керівниками ГБК, які шукають шляхи захисту авто гаражних кооперативів від знищення та забудови ТРЦ, житловими будинками тощо.

Керівники ГБК поросили про зустріч зі мною як з депутатом Київради-ініціатором проекту рішення про зменшення у 10 разів для ГБК земельного податку до їх платоспроможності, який підтримала Київрада.

Члени кооперативів хочуть стабільності та розуміння, що завтра їхні гаражі не знесуть заради комерційного будівництва.

Але говорити про те, що питання може вирішити одна депутатська фракція не можна. Є керівник міста, є Стратегія розвитку столиці, тому обговорювати це питання треба з можновдацями різних структур. Мер має дати доручення департаментам архітектури, Департаменту транспорту, Київській інвестиційній агенції, щоб вони надали свої пропозиції та бачення подального існування ГБК. Виходячи з цього – приймати рішення Київради.

Тому зійшлися на тому, що треба проводити таке розширене засідання.

Тетяна Меліхова

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые изобрели кардинально новый метод борьбы со слепотой

В основу кардинально нового метода борьбы со слепотой положено внедрение в организма специального гена....

Це може бути цікавим

Киянам пообіцяли навести лад на залізничному вокзалі

Зокрема, планується розширити пішохідний простір біля Центрального залізничного вокзалу Києва та полегшити доступ до громадського транспорту....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Перед отставкой экс-президент Казахстана Назарбаев звонил Путину

Экс-президент Казахстана Нурсултан Назарбаев, который ранее снял с себя полномочия главы государства, решил позвонить перед этим президенту РФ Владимиру Путину....

Загрузка...