​Політолог запропонував арештувати репера Face для визволення Сенцова

Політолог Петро Охотін написав, що репера Face потрібно було арештувати для того, щоб обміняти на Олега Сенцова.

- Учора сподівався, що українські спецслужби викрадуть репера Face з Atlas Weekend 2018, підкинуть вибухівку та звинуватять у тероризмі, - написав він у Facebook. - Був би кандидат на обмін наших бранців. На жаль, шанс втрачено.

Російський репер Face (Іван Дрьомін), відомий своїми нецензурними та епатажними текстами, виступав на сцені «Атласу» в неділю, 8 липня.

На думку Петра Охотіна, з такою метою варто було би пустити в Україну інших російських виконавців, які підозрюються у виступах на території анексованого Криму.

- Можливо, наступного разу таки варто пустити Басту або інших Гуфів?, - написав експерт.

Нагадаємо, 3-8 липня на ВДНГ у Києві пройшов фестиваль «Atlas Weekend-2018». Організатори називають фестиваль найбільшим у Східній Європі. Цьогоріч на сцені виступали The Maneken, Dakh Daughters, Dakha Brakha, Олег Винник. У концерті також взяли участь закордонні артисти Benjamin Clementine, Chemical Brothers, Placebo та інші.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Україні можуть прийняти новий Трудовий кодекс

Хоча урядовий проект ще не оприлюднено, одна ряд ЗМІ називають його таким, що буде дискримінувати найманого працівника....

Це може бути цікавим

Неизвестный ворвался на авиационную базу ВМС США. Пять человек погибли

Авиационная база ВМС США Pensacola оцеплена после сообщений о стрельбе....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Рада дозволила укладати електронні трудові договори

У КЗпП з'явиться норма щодо складання документів кадрового обліку не лише в паперовій, а й в електронній формі (за власним вибором)....

Загрузка...