Вчені планують відтворити популяцію білого носорога

Для цього вони у лабораторних умовах створили гібридні ембріони.

У березні помер останній самець північного білого носорога, залишивши після себе тільки двох самок цього підвиду. Не маючи будь-якого способу розмножуватися природним способом, ці носороги впритул підійшли до межі вимирання і повного зникнення.

Але деякі вчені поставили собі за мету врятувати північних білих носорогів. Міжнародна група вчених успішно відтворила гібридні ембріони носорогів в лабораторії.

Для створення гібридних ембріонів, учені витягли яйцеклітину у самок носорогів найближчих споріднених підвидів, південних білих носорогів, - повідомляє Урядовий кур’єр.

Потім вчені запліднили яйцеклітину, використовуючи сперму, раніше взяту в померлих самців північних білих носорогів, коли вони були ще живі.

Ці гібридні ембріони розвинулися до бластоцист – стадії розвитку, при якій вчені могли б пересадити їх самкам. Це стало неабиякою подією, адже вперше в історії вдалося успішно розробити ембріони носорогів до такого стану. Вчені заморозили гібридні ембріони і спробують імплантувати їх в сурогатну самку, використовуючи екстракорпоральне запліднення в майбутньому.

Також вчені сподіваються отримати яйцеклітини з двох живих самок північних білих носорогів, щоб створити ембріони на 100% . Можливо, вже через три роки народиться перший врятований «малюк» північного білого носорога.

Як повідомляв Соцпортал, стало відомо чому коали не можуть отруїтися.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Бет Харт: испытание талантом и славой

«Когда я училась, мне было тесно в классическом жанре....

Це може бути цікавим

За год сервис UBER в США зафиксировал 6 тыс. жалоб на домогательства

За исследуемый период американцы совершили 2,3 млрд поездок при помощи UberСервис для вызова такси Uber впервые опубликовал отчет о безопасности своих поездок....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Київських поліціянтів навчать користуватись дефібриляторами

Управління поліції Київського метрополітену отримало два автоматичних дефібриляториПро це повідомляє Київська міська державна адміністрація на своєму сайті....

Загрузка...