Вчені планують відтворити популяцію білого носорога

Для цього вони у лабораторних умовах створили гібридні ембріони.

У березні помер останній самець північного білого носорога, залишивши після себе тільки двох самок цього підвиду. Не маючи будь-якого способу розмножуватися природним способом, ці носороги впритул підійшли до межі вимирання і повного зникнення.

Але деякі вчені поставили собі за мету врятувати північних білих носорогів. Міжнародна група вчених успішно відтворила гібридні ембріони носорогів в лабораторії.

Для створення гібридних ембріонів, учені витягли яйцеклітину у самок носорогів найближчих споріднених підвидів, південних білих носорогів, - повідомляє Урядовий кур’єр.

Потім вчені запліднили яйцеклітину, використовуючи сперму, раніше взяту в померлих самців північних білих носорогів, коли вони були ще живі.

Ці гібридні ембріони розвинулися до бластоцист – стадії розвитку, при якій вчені могли б пересадити їх самкам. Це стало неабиякою подією, адже вперше в історії вдалося успішно розробити ембріони носорогів до такого стану. Вчені заморозили гібридні ембріони і спробують імплантувати їх в сурогатну самку, використовуючи екстракорпоральне запліднення в майбутньому.

Також вчені сподіваються отримати яйцеклітини з двох живих самок північних білих носорогів, щоб створити ембріони на 100% . Можливо, вже через три роки народиться перший врятований «малюк» північного білого носорога.

Як повідомляв Соцпортал, стало відомо чому коали не можуть отруїтися.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Президент Казахстана Назарбаев заявил, что идет в отставку

Президент Казахстана Нурсултан Назарбаев, который находится на посту главы государства с 1990 года, объявил о своей отставке....

Це може бути цікавим

В Киеве мужчина застрелил мать

В Киеве на Троещине мужчина в ходе ссоры со своей матерью выстрелил ей из пистолета в живот, в результате чего она умерла через несколько дней....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Минсоцполитики рассказали о санкциях за неуплату "коммуналки" после монетизации субсидий

Об этом сообщил генеральный директор Директората семьи и социальной поддержки Минсоцполитики Виталий Музыченко, передает УБР....

Загрузка...