В Україні вирощуватимуть ріпак з якого будуть робити пальне для літаків

Допомагатимуть нам у цьому корейські фахівці.

В Україні при Інституті землеробства Національної академії аграрних наук України (НААН) запрацювала нова біотехнологічна лабораторія. Її головною спеціалізацією стане створення нових сортів ріпаку з високим вмістом ерукової кислоти. Саме такий ріпак слугує сировиною для виробництва біодизеля і тому його вирощування має значний експортний потенціал. Більше того, американські вчені досліджують можливість використовувати насіння такого ріпаку у якості сировини для виготовлення авіа пального, - повідомляє agronews з посиланням на НААН.

За словами Ярослава Гадзало, президента НААН, лабораторія буде займатися також селекцією інших сільськогосподарських культур, зокрема, рису та картоплі.

У питанні оснащення лабораторії найкращими взірцями обладнання Інститут землеробства співпрацює з корейською Kreves Development.

За словами Лі Янг Гу, Надзвичайного і повноважного посла Кореї в Україні, який очолював офіційну делегацію країни на відкритті лабораторії, поєднання потенціалу українського агросектору з корейськими високими технологіями може стати початком для втілення ідеї шовкового шляху.

Крім того, за словами Гадзало, співпраця двох держав відбуватиметься також у сфері зрошення, зеленого виробництва та впровадження високих технологій і обладнання у сільське господарство.

Як повідомляв Соцпортал, українці відмовилися купувати черешню.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Днепре микроавтобус влетел в толпу людей: четверо пострадавший

Четыре человека, среди который 12-летний мальчик, пострадали в результате ДТП в Днепре....

Це може бути цікавим

На Airbnb з'явився будинок Джульєтти у Вероні

Сервіс пропонує закоханим парам поборотися за можливість провести в романтичних апартаментах день Святого Валентина Сервіс Airbnb пропонує закоханим пожити у знам....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Національна опера України: розклад на лютий

9 лютого (ранок), балет «Білосніжка» (Б....

Загрузка...