В Україні вирощуватимуть ріпак з якого будуть робити пальне для літаків

Допомагатимуть нам у цьому корейські фахівці.

В Україні при Інституті землеробства Національної академії аграрних наук України (НААН) запрацювала нова біотехнологічна лабораторія. Її головною спеціалізацією стане створення нових сортів ріпаку з високим вмістом ерукової кислоти. Саме такий ріпак слугує сировиною для виробництва біодизеля і тому його вирощування має значний експортний потенціал. Більше того, американські вчені досліджують можливість використовувати насіння такого ріпаку у якості сировини для виготовлення авіа пального, - повідомляє agronews з посиланням на НААН.

За словами Ярослава Гадзало, президента НААН, лабораторія буде займатися також селекцією інших сільськогосподарських культур, зокрема, рису та картоплі.

У питанні оснащення лабораторії найкращими взірцями обладнання Інститут землеробства співпрацює з корейською Kreves Development.

За словами Лі Янг Гу, Надзвичайного і повноважного посла Кореї в Україні, який очолював офіційну делегацію країни на відкритті лабораторії, поєднання потенціалу українського агросектору з корейськими високими технологіями може стати початком для втілення ідеї шовкового шляху.

Крім того, за словами Гадзало, співпраця двох держав відбуватиметься також у сфері зрошення, зеленого виробництва та впровадження високих технологій і обладнання у сільське господарство.

Як повідомляв Соцпортал, українці відмовилися купувати черешню.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве прямо на улице умер пожарный

Тело мёртвого мужчины находилось возле ТРЦ Метрополис....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Строительство Шулявского моста идёт полным ходом

Для ремонта Шулявского моста доставили новое перекрытие....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Расширение полетов Azur Air Ukraine: теперь на Кубу

Авиакомпания Azur Air Ukraine с осени возобновляет перелеты на Кубу....

Загрузка...
Загрузка...