Нардепи 1,5 тисячі разів скаржилися на несправність кнопки для голосування

За час роботи Верховної Ради VIII скликання народні депутати 1471 разів зверталися до Апарату ВР із заявами про зміну результатів їх голосувань.

Загалом такі звернення оформили 303 народні депутати. Про це інформує Комітет виборців України на офіційному сайті.

Найчастіше щодо зміни результатів голосувань звертався Юрій Солод ("Опозиційний блок"). Також неодноразово із цим питанням звертався В’ячеслав Богуслаєв ("Воля народу"), Наталія Королевська ("Опозиційний блок"), Олександр Третьяков (БПП), Андрій Шипко ("Відродження"), Оксана Корчинська (РПЛ), Олександр Дубінін (позафракційний), Артем Вітко (РПЛ).

- Часто депутати використовують технологію звернень як механізм для відбілення репутації. Тобто, свідомо проголосувавши "за" чи "проти" закону, політики намагаються подати це як помилку і несправність в роботі системи. Загалом цифра в 1,5 тисячі звернень про помилки в голосуванні свідчить про потребу в оновленні системи "Рада". Адже це, в першу чергу, питання довіри до прийнятих законів, - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Одним із рекордних за кількістю скарг депутатів став законопроект №1558-1 "Про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті". Після голосування закону в цілому заяви про зміну результатів голосувань подали двадцять народних депутатів.

Як інформував Соцпортал, лише 38% депутатів відвідали всі засідання Ради в червні - КВУ.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Антитренд. От каких вещей стоит избавиться

Все в нашем мире живет, радуется, а потом стареет и отходит....

Це може бути цікавим

Звільнили за погану роботу. В Уряді заявили, що вказали на двері 47 держслужбовцям категорії топ

Міністерство економіки звільнило 47 керівників держпідприємств і держслужбовців категорії А (вищий корпус)Про це на ствоїй сторінці у соціальній мережі розказав м....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Малому бизнесу в Украине обещает поддержку ЕБРР

Представители малого бизнеса в Украине смогут воспользоваться финподдержкой в размере до 120 миллионов евро в рамках программы, которую организовали ЕС, ЕБРР и его ....

Загрузка...