Комунальники випадково зробили унікальну знахідку

Під час проведення земляних робіт працівники комунального господарства Івано-Франківська знайшли залишки старовинної споруди.

На унікальну історичну знахідку комунальники натрапили випадково. Вони розповідають, що частини споруди виявили під час фінального етапу ремонтних робіт на вулицях Міцкевича – Лесі Українки. Саме тоді коли встановлювали боларди, призначені для обмеження в`їзду транспортних засобів. Головний комунальник міста Михайло Смушак каже. що із цією знахідкою потрібно поступити так, як в Європі. Її треба зберегти. Такі речі оберігаються, музеєфікуються. З них роблять туристичні родзинки, які є в кожному місті України й не тільки, - повідомляєif.oblast.

Про збереження пам`ятки говорять і жителі Івано-Франківська. Дослідники розповідають, що в основу споруди камінь – алебастр. Кажуть, що цій знахідці понад 350 років й вона має бути донесена ще до наших нащадків. Попри фрагменти старовинної брами дослідникам вдалося знайти ще декілька історичних речей. Це монета із міді, яка датована 1660 роком. Також знайшли імовірно частину стріли арбалету.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві пообіцяли європейську якість доріг.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало известно, от чего зависят надбавки к пенсиям

Надвавки к пенсиям украинцев различаются из-за разного страхового стажа и уровня средней зарплаты....

Це може бути цікавим

РФ за все время оккупации Крыма потеряла более $150 миллиардов

Россия за 5 лет оккупации Крыма потеряла более 150 миллиардов долларов....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В столице заметили еще один "уставший" мост

В Киеве начал разрушаться железнодорожный путепровод через улицу Вышгородскую....

Загрузка...