Комунальники випадково зробили унікальну знахідку

Під час проведення земляних робіт працівники комунального господарства Івано-Франківська знайшли залишки старовинної споруди.

На унікальну історичну знахідку комунальники натрапили випадково. Вони розповідають, що частини споруди виявили під час фінального етапу ремонтних робіт на вулицях Міцкевича – Лесі Українки. Саме тоді коли встановлювали боларди, призначені для обмеження в`їзду транспортних засобів. Головний комунальник міста Михайло Смушак каже. що із цією знахідкою потрібно поступити так, як в Європі. Її треба зберегти. Такі речі оберігаються, музеєфікуються. З них роблять туристичні родзинки, які є в кожному місті України й не тільки, - повідомляєif.oblast.

Про збереження пам`ятки говорять і жителі Івано-Франківська. Дослідники розповідають, що в основу споруди камінь – алебастр. Кажуть, що цій знахідці понад 350 років й вона має бути донесена ще до наших нащадків. Попри фрагменти старовинної брами дослідникам вдалося знайти ще декілька історичних речей. Це монета із міді, яка датована 1660 роком. Також знайшли імовірно частину стріли арбалету.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві пообіцяли європейську якість доріг.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Украине снимать наличные можно будет в кассах магазинов, кафе и ресторанов

Предоставить, в случае необходимости, обладателям платежных карт возможность обналичивать их в кассах магазинов, кафе и ресторанов предлагает Национальный банк У....

Це може бути цікавим

​В Киеве в зале игровых автоматов произошла поножовщина

Проникающее ранение в ногу получил посетитель зала игровых автоматов «Лото»....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Доступные продукты, что продлевают молодость

Среди доступных продуктов, помогающих замедлять старение: тыквенные семечки, помидоры, жирная рыба, темный шоколад, лимоны, орехи, петрушкаСоставленный специалист....

Загрузка...