Мінінформполітики хоче, щоб facebook заблокував сторінки з «ДНР» та «ЛНР»

Відповідне звернення українські чиновники направили до адміністрації всесвітньовідомої соцмережі.

Міністерство інформаційної політики України звернулося з листом до керівництва компанії Facebook у зв’язку з порушеннями соціальною мережею свободи слова українських користувачів, а також де-факто політикою сприяння поширенню фейкових новин і пропаганди державою-агресором Російською Федерацією та підконтрольними їй терористичними угрупованнями т. зв. «Донецькою Народною Республікою» і «Луганською Народною Республікою», - повідомляє Мінінформполітики.

МІП звертає увагу, що в офіційних стандартах Facebook вказано, що спільнота не допускає присутності у соціальній мережі організацій та осіб, які займаються терористичною діяльністю, організованими ненависництвом, масовими чи серійними вбивствами. А українські органи державної влади визнають «ДНР» та «ЛНР» саме терористичними організаціями.

Міністерство інформаційної політики просить керівництво компанії унеможливити використання інструментарію Facebook як засобу обмеження свободи слова українських активістів, що протистоять гібридній війні, розв’язаній РФ, та натомість вжити оперативних і дієвих заходів щодо припинення функціонування в соціальній мережі сторінок та груп, діяльність яких суперечить стандартам спільноти, оскільки їхня діяльність має деструктивні наслідки для українського народу, а також для іміджу самої компанії.

Як повідомляв Соцпортал, мешканців «ДНР» примушують писати доноси один на одного.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

Киевлянке доставили еду из фаст-фуда с червяками

В Киеве девушка заказала куриные ножки от сети KFC через службу доставки Glovo....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Супрун опровергла миф о пользе пчелиных укусов

Польза для здоровья человека от пчелиных укусов и других методов апитерапии весьма сомнительна....

Загрузка...
Загрузка...