Творець Монументу Незалежності отримав партійний квиток

5 липня лідер «Батьківщини» офіційно презентувала в серці столиці Центр захисту киян. Під час заходу Юлія Тимошенко вручила партійний квиток Анатолію Кущу творцю Монументу Незалежності України.

Про це повідомляє київська прес-служба «Батьківщини».

«Зараз наша команда спрямовує всі сили, аби змінити нашу країну на краще. І для цього ми взяли «Новий курс», який складається з 4 платформ, де б зібралися найсильніші інтелектуали країни», – зазначила Юлія Тимошенко.

За словами Юлії Тимошенко український скульптор, народний художник України Анатолій Кущ є одним із представників моральних авторитетів нації і інтелектуалом країни, який потрібен команді «Батьківщини».

Крім того, Голова Центру захисту киян Віталій Нестор, керівник юридичного департаменту Юрій Власенко, очільник «Батьківщини» в Київраді Володимир Бондаренко й інші члени столичної команди розповіли про напрямки та результати роботи новоствореної ініціативи Тимошенко.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Вчені довели, що найближчою планетою до Землі є Меркурій

Усупереч загально прийнятій думці, що найближчими планетами до Землі є Венера та Марс, група вчених намагається довести, що такою планетою є Меркурій....

Це може бути цікавим

У Києві чиновницю від освіти підозрюють у розкраданні мільйона гривень

У Києві начальницю одного з районних управлінь освіти підозрюють у причетності до тендерних махінацій, які призвели до збитків більше ніж на мільйон гривень....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Украина оказалась на втором месте в рейтинге по темпам роста в Doing Business

Украина оказалась на втором месте в рейтинге Doing Business по темпам роста с 2009 года....

Загрузка...