Стало відомо, коли і як у Києві з'являться славнозвісні кавуни

Херсонські кавуни буде відвантажено на баржу «Нібулона» близько 25 липня. Перше несамохідне судно з кавунами прийде безпосередньо в Київ на Поділ, як і всі наступні доставки.

Про це в ексклюзивному коментарі Kurkul.com із посиланням на президента кооперативу «Південний союз» Олександра Синенка повідомила прес-служба «Нібулона».

«Якщо нам у реалізації цієї ініціативи не буде здійснюватися супротив, то і всі наступні «смугасті рейси» приходитимуть до Києва. А їх буде не один! У іншому випадку рейси приходитимуть на наш термінал у Переяслав-Хмельницькому», — коментують у компанії.

У прес-службі компанії також розповіли, після прес-конференції Олексія Вадатурського в ефірі LIGA.net, що відбулася 4 липня, міністр інфраструктури Володимир Омелян дав фальстарт баржі з кавунами.

«Міністр заявив: «Кавуни знову пішли в рейс». Цю інформацію він, очевидно, взяв з мого інтерв’ю виданню «Цензор.Бізнес», що вийшло саме в ці дні. Це дуже добре, що міністр так пильно слідкує за діяльністю нашої компанії, але чи він щось неправильно зрозумів, або йому неправильного підготували інформацію його підлеглі, та кавуни ще не пішли», — процитували Олексія Вадатурського у повідомленні прес-служби.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Медики обратились к Зеленскому. МОЗ отбирает лицензии​ университетских клиник

МОЗ собирается отобрать лицензии университетских клиник ОНМедУ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Объявлен хедлайнер «Ukrainian Song Project»

Долгожданный музыкальный проект Ukrainian Song Project огласил новых хедлайнеров....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

КСУ признал роспуск Рады законным. Выборы пройдут в июле

Таким образом внеочередные парламентские выборов пройдут через месяц, 21 июля....

Загрузка...
Загрузка...