Споживання замороженої кукурудзи може бути небезпечне для життя - МОЗ

Випадки лістеріозу зафіксували у Великобританії, Австрії, Данії, Фінляндії і Швеції. Захворювання пов'язують зі вживанням заморожених овочів, у тому числі кукурудзи.

Про це заявили співробітники британського міністерства охорони здоров’я, пише The Daily Mail.

- Лабораторні тести показали, що цей овоч є причиною значної частки випадків захворювання лістеріозом на континенті. Всього в Європі зафіксовано 47 випадків інфекції, при цьому помер кожен п’ятий, котрий заразився лістеріозом, – наводяться дані фахівців в The Daily Mail.

Бактерії лістерії, які викликають небезпечне захворювання у багатьох людей провокують відносно легкі розлади (наприклад, діарею). Але для людей зі слабким імунітетом, маленьких дітей, літніх людей та вагітних жінок вони можуть насправді виявитися смертельними.

Примітно, що лістерії того ж штаму, що були виявлені в замороженій кукурудзі, також виявилися виявлені в замороженому шпинаті і заморожених зелених бобах.

Як повідомляв Соцпортал, святкували і блювали: на Вінниччині під час випускних вечорів отруїлося 54 людини, із них – 23 дитини.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Киеве из больницы украли деньги вместе с платежным терминалом

Платежный терминал, наполненный деньгами, был украден из корпуса Александровской больницы в Печерском районе Киева....

Це може бути цікавим

Усі столичні парки об'єднають одним веломаршрутом

Маршрут буде нерозривним та безпечним - КМДАЯк розповів в ефірі Радіо НВ радник мера Києва Максим Бахматов, один з перших веломаршрутів, який хочуть прокласти, — це....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Появилось видео падения автомобиля с моста на Левобережной

Киевская патрульная полиция опубликовала видео с моментом падения автомобиля с моста в Киеве возле метро "Левобережная"....

Загрузка...