Споживання замороженої кукурудзи може бути небезпечне для життя - МОЗ

Випадки лістеріозу зафіксували у Великобританії, Австрії, Данії, Фінляндії і Швеції. Захворювання пов'язують зі вживанням заморожених овочів, у тому числі кукурудзи.

Про це заявили співробітники британського міністерства охорони здоров’я, пише The Daily Mail.

- Лабораторні тести показали, що цей овоч є причиною значної частки випадків захворювання лістеріозом на континенті. Всього в Європі зафіксовано 47 випадків інфекції, при цьому помер кожен п’ятий, котрий заразився лістеріозом, – наводяться дані фахівців в The Daily Mail.

Бактерії лістерії, які викликають небезпечне захворювання у багатьох людей провокують відносно легкі розлади (наприклад, діарею). Але для людей зі слабким імунітетом, маленьких дітей, літніх людей та вагітних жінок вони можуть насправді виявитися смертельними.

Примітно, що лістерії того ж штаму, що були виявлені в замороженій кукурудзі, також виявилися виявлені в замороженому шпинаті і заморожених зелених бобах.

Як повідомляв Соцпортал, святкували і блювали: на Вінниччині під час випускних вечорів отруїлося 54 людини, із них – 23 дитини.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве перекроют популярный проспект на левом берегу

В Киеве завтра, 27 марта ограничат движение на пересечении Броварского проспекта и ул....

Це може бути цікавим

​20 000 киевлян первыми услышали, как звучит «Голос воды»

Сердца свыше 20 000 людей бились в такт музыке от 4 самых известных украинских исполнителей, которые выступали больше 3 часов и спели 15 композиций вживую врамках арт-п....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Смоленская катастрофа: Эксперты нашли тротил на обломках самолета

В Великобритании, в лаборатории Forensic Explosives Laboratory нашли следы тротила на самолете Ту-154М, в котром разбился президент Польши Лех Качинский под Смоленском....

Загрузка...