Легендарний центр Києва перетворять на музей

Прийнято Постанову "Про збереження історико-культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві"

Про це йдеться у повідомленні на сайті Верховної Ради.

- Постановою передбачається забезпечити належні організаційно-правові умови для занесення об’єкту культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві до Державного реєстру нерухомих пам'яток України за категорією пам'ятки національного значення та подальших кроків щодо музеєфікації артефактів для створення національного музейного закладу культури,- відзначено у повідомленні.

Постанова передбачає доручення Кабінету Міністрів України щодо вжиття необхідних заходів для збереження об’єктів історико-культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві та створення передумов для занесення об’єкту культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві до Державного реєстру нерухомих пам'яток України за категорією пам'ятки національного значення.

Постановою рекомендується Київській міській державній адміністрації вжити вичерпних заходів для інформування громадськості стосовно об’єктивного поточного стану щодо музеєфікації об’єкту культурної спадщини та широкого обговорення подальших кроків з метою зменшення соціальної напруги.

Проект Постанови зареєстровано за №8541.

До порядку денного сесії та прийняття рішення включено ряд законопроектів.

Головуючий перед початком розгляду питання про звільнення з посади членів Центральної виборчої комісії надав слово для виступу представникам депутатських фракцій і груп, які висловили свої позиції щодо участі у голосуванні з цього питання.

А.Парубій після виступів поставив на рейтингове голосування це питання. За результатами голосування 189 народних депутатів підтримали пропозицію щодо розгляду питання.

Головуючий оголосив до розгляду проект Постанови про календарний план проведення дев'ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання №8504.

Проект доповів перший заступник Голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України Павло Пинзеник.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Меньше труб и больше зелени. В Киеве уменьшат количество промзон

КГГА представила список промышленных зон, от которых хотят избавиться В столичной городской администрации есть план....

Це може бути цікавим

Киевская городская электричка на два дня изменит маршрут

С 24 по 26 января киевская городская электричка изменит маршрут движения....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Національна опера України: розклад на лютий

9 лютого (ранок), балет «Білосніжка» (Б....

Загрузка...