Композитна черепиця Gerard - надійна покрівля на довгі роки

Дах приватного будинку, який буде протягом багатьох років захищати оселю від холоду та вологи, а також не втрачатиме свій первісний вигляд та вказуватиме на вишуканий смак свого господаря - все це про композитну черепицю Gerard. Унікальність даного будівельного матеріалу полягає в тому, що вона вироблена за спеціальною технологією, яка дозволяє зберігати міцність та яскравість кольорів.

Так, черепиця Gerard вкрита природнім гранулятом новозеландської кам’яної породи. У ньому немає штучних барвників, тому він не вицвітає на сонці чи від інших зовнішніх чинників. Кам'яна крихта надійно закріплюється на базовому шарі за допомогою актрилу, а основа черепиці складається з алюмоцинку та сталі, що забезпечує міцність, надійність та довговічність конструкції.

Завдяки такому підходу черепицю Gerard просто монтувати та відрізати потрібні деталі, вона є легкою та підійде для поновлення покрівлі на старі чи ослаблені конструкції, захищає навіть в найбільш складних погодних умовах, у тому числі від ураганів й землетрусів. Її неможливо пробити градом, вона не горить, і, окрім цього, затримує сніг, доти той не розтає, захищаючи тим самим від обвалів, а продумана шумоізоляціє дозволяє захистити дім від звуків дощ и граду. Тож її надійність б'є всі рекорди.

Саме тому мільйони власників будинків по всьому світу віддали перевагу даному виду матеріалу для покрівлі. На щастя, купити черепицю Gerard тепер можна і в Україні. На сайті gerard.ua представлені 7 профілів. Так, Classic Gerard є найуніверсальнішим за формою і текстурою. Diamant відрізняється особливим блиском, до того ж ці профілі 10% більші за площею, ніж інші, що дозволяє заощадити на часі установки та кількості листів. Heritage ідеально підходить для скату у 12°, Milano розроблений італійськими дизайнерами та гармонійно доповнить будівлі в середземноморському стилі, у профілях Shake відтворено природну красу дерев’яної покрівлі ручної роботи часів заселення європейцями Америки, профілі Gerard Shingle зовні виглядають як автентична дерев'яна дранка, хаактерна для архітектурної традиції Європи початку ХХ ст, а на створення Gerard Slate дизайнерів надихнули сланцеві покрівлі старовинних замків та палаців у Британії, Німеччині, Франції, Ірландії і країнах Балтії.

До того ж кожен з профілів композитної черепиці Gerard представлений у вишуканій палітрі кольорів від коричневого і пісочного, до світло-сірого, чорного, зеленого і блакитного.

Ціни на композитну черепицю Gerard, незважаючи на її преміум-клас, почасти є нижчими ніж у традиційних матеріалів. А 50 років гарантії від виробника і схвальні відгуки від мільйонів користувачів з усього світу переконливо вказують на вірність даної інвестиції заради комфорту та затишку у будинку.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Генное редактирование может спасти животных, но уничтожить природу

Генное редактирование может спасти ряд животных, но станет причиной вырубки лесов и уничтожить природу....

Це може бути цікавим

Стало известно, сколько яиц можно и нужно есть в неделю

Ученые рассказали, сколько яиц можно и стоит кушать в неделю....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Huawei выпустит в апреле два смарт-телевизора с экранами на 55 и 65 дюймов

Информацией поделилось китайское издание Jiemian, ссылаясь на руководителя поставок....

Загрузка...