Юлія Тимошенко презентувала офіс Центр захисту киян у серці столиці

У четвер, 5 липня Юлія Тимошенко офіційно презентувала для ЗМІ та мешканців столиці Центр захисту киян. Під час події Анатолій Кущ, автор та творець Монументу Незалежності України, отримав партійний квиток з рук лідера ВО "Батьківщина".

"Без серця, без душі, без любові -будь-яка робота не має значення" - з цими словами лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко звернулася до присутніх.

Віталій Нестор, Юрій Власенко та Володимир Бондаренко й інші члени столичної команди Тимошенко розповіли про напрямки та результати роботи Центру захисту киян.

"Перша проблема киян в необізнаності у питанні захисту власних прав, особливо у відносинах з органами державної влади. Ми розуміємо, що кияни не завжди можуть виділити зі свого бюджету кошти на юридичну консультацію", - підкреслив Голова Центру захисту киян Віталій Нестор, розповідаючи продіяльність організації. Також він розповів про соціально-освітній проект "Цифрова грамотність" - курси для людей старшого віку, який охопив уже близько тисячі мешканців столиці.

"Досвідчені фахівці Центру консультують киян з юридичних питань. На сьогоднішній день наші юристи опрацювали понад 5000 звернень", - зазначив керівник Юридичного департаменту ЦЗК Юрій Власенко.

До відкритого діалогу долучився Голова фракції "Батьківщина" в Київраді Володимир Бондаренко, який зауважив про необхідність створення подібних центрів у всіх містах України.

У своєму виступі Юлія Тимошенко також згадала основні напрямки роботи, які були представлені на форумі "Новий курс".

"Зараз наша команда спрямовує всі сили, аби реалізувати ту мету, з якою прийшла в політику багато років тому – змінити нашу країну на краще. І для цього ми взяли новий курс, який складається з 4 платформ, де б зібралися найсильніші інтелектуали країни" - зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, перша платформа - стратегія миру, яка працюватиме над вирішенням питань, як вийти Україні із війни. Друга платформа -робота над новою Конституцією, яка має бути суспільним договором та зруйнує монополізм олігархів. Третю ж платформу Тимошенко вирішила присвятити новому економічному курсу. Четверта- стосується створення гармонійної системи життя людини.

Як повідомляється прес-службою Центру захисту киян, звернутися до ініціативи можна з будь-якими питаннями за номером гарячої лінії 0 (800) 30 2019, через сайт https://czk.org.ua або завітавши до центрального офісу вул. Архітектора Городецького, 4.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Тренд лета-2019. Маникюр с ромашками

Среди главных мотивов для летнего маникюра традиционно ведущую роль занимают цветочный принты....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Стало відомо, скільки будуть коштувати бюлетені на дострокових виборах до ВР

Виробництво та пакування бюлетенів на дострокових виборах до Верховної Ради України коштуватиме майже 300 мільйонів гривень....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В чем польза клубники

Клубника - одна из самых вкусных, сочных и полезных ягод....

Загрузка...
Загрузка...