Асоціація птахівників спростувала заяви про масове використання антибіотиків під час виробництва м’яса

Птахівники запевняють, що курятина, яка відправляється на експорт, контролюється. Мовляв, окрім вмісту антибіотиків, продукцію також перевіряють на хвороби Ньюкасла та сальмонельоз птиці.

Про це передає УНН.

- Виробники ретельно контролюють якість і безпечність своєї продукції, дотримуючись вимог національного законодавства та запроваджують додаткові заходи для забезпечення максимальної безпеки споживачів. Крім того, підприємства-експортери постійно проходять інспектування зі сторони ветеринарних служб іноземних держав, в які експортується українська продукція, — підкреслили в Асоціації.

В Асоціації також додають, що головним контролером якості та безпечності харчових продуктів в Україні є Держпродспоживслужба, але постійний контроль гігієни виробничого процесу здійснюють і самі виробники.

- Рухаємося в сторону зменшення або й повної відмови від використання антибіотиків у виробництві, замінюючи їх альтернативними методами контролю та лікування хвороб, які абсолютно безпечні як для птиці, так і для споживача, - резюмували птахівники.

Як зазначав Соцпортал, українців попередили про небезпеку курятини.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

Стало известно, какие компании поддержат криптовалюту Facebook

Несколько крупных компаний с мировым именем анонсировали свою поддержку криптовалюте, которую разрабатывает Facebook....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Путин намного меньше контролирует Россию и спецслужбы, чем кажется

Путин намного меньше контролирует Россию и спецслужбы, чем это представляется части истеблишмента за рубежом....

Загрузка...
Загрузка...