В Україні з вуличних стовпів зникне реклама

В Україні вступили в дію зміни у Закон України "Про рекламу", що забороняють розміщувати рекламу на вуличних стовпах.

Законом встановлюється, що розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Як наголошується у пояснювальній записці, у результаті прийняття цього законопроекту використання об’єктів благоустрою, як це і передбачається чинним законодавством, “буде відбуватися відповідно до їх функціонального призначення для забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини”.

Крім того, наголошується у документі, буде обмежена “тотальне панування у міському просторі рекламоносіїв, яке призводить до візуального засмічення вулиць і площ”. Це сприятиме збереженню автентичності та просторової композиції архітектурних ансамблів і об’єктів культурної спадщини, підвищенню туристичної привабливості, поліпшенню ситуації у сфері безпеки дорожнього руху.

Нагадаємо, у Кабміні хочуть обмежити рекламу ліків.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Huawei планирует заменить Android

Huawei выпустит первый смартфон с новым софтом - это произойдет в августе 2020 года....

Це може бути цікавим

В Киеве неизвестный трижды выстрелил из пистолета в парня с собакой

Поздно вечером 10 декабря на проспекте Свободы в Подольском районе Киева неизвестный выстрелил в в парня 1998 года рождения....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Какой стаж будет необходим в 2020 году для выхода на пенсию

Со следующего года тем, кому исполниться 60 лет, для получения пенсии по возрасту необходимо иметь не менее 27 лет стажа....

Загрузка...