На Донеччині з танків стріляли по десанту противника, який висадився на Азовське узбережжя

Такою була легенда військових навчань, які відбулися на одному з місцевих полігонів.

Екіпажі танків та бойових машин піхоти вчились знищувати ворожу навалу з води. Спочатку танковими снарядами били по умовному противнику, який лише замислив висадку десанту та маневрує у напрямку берега. Танкісти стріляли із закритих позицій з дистанції більше, ніж дев’ять кілометрів – та майстерно влучали.

Далі ті ж самі танки за підтримки БМП атакували ворожий десант, якому вже вдалося здійснити висадку, - повідомляє 2+2.

Ситуація дуже реалістична, адже останнім часом і військові аналітики, і самі армійці з території Азова неодноразово повідомляли, що Росія продовжує нарощувати армаду бойових кораблів у Азовській акваторії.

Ми в Об’єднаних силах передбачаємо розвиток будь-яких умов, – повідомив Сергій Наєв, командувач ОС. – Зокрема, сьогодні ми відпрацьовуємо питання на Азовському узбережжі. Підрозділи треновані, вони влучають саме в ті цілі, за якими може бути реальний противник. Як тільки стане відомо про справжній намір наступального характеру, Об’єднані сили відразу відреагують. Відповідь буде адекватна. Повірте, ворог не пройде, - розповів командувач ОС Сергій Наєв.

Як повідомляв Соцпортал, стало відомо чому Путін боїться миротворців на Донбасі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Большинство украинцев работают в сфере торговли

Более 9 млн украинских работников трудоустроены в трех основных отраслях экономики....

Це може бути цікавим

Сферу занятости передали Министерству экономразвития

Министр экономразвития Тимофей Милованов, фото УНИАНСоответствующий законопроект №2168 "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины о формирова....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Столиця Фінляндії виплатить 1 млн євро за вдалу ідею переходу з вугілля на відновлювані джерела

Мерія фінської столиці закінчує підготовку до відкритого міжнародного конкурсу для заміни існуючої системи теплопостачання міста....

Загрузка...