В Україні з'явилися рисові плантації з коропами

На 20 га рисових плантацій ФГ «Славич» запустило майже 0,5 т мальків коропа.

Про це повідомляє kurkul.com з посиланням на Golos.com.ua.

Минулого року в Україні вже пробували зарибити рисові плантації у Херсонській області. Спроба була невдалою: внаслідок тривалої спеки, нагріта вода не дозволила личинкам розвинутись навіть до малька. Усі личинки загинули.

Вважається, що таке спільне вирощування підвищує врожайність рису на 5–10 ц/га, додатково отримуючи від 50 до 200 кг/га риби. Покращення врожайності досягається завдяки тому, що риба у пошуках їжі розрихлює ґрунт, руйнує плівку, що на його поверхні утворюється, знищує шкідників та насіння бур’янів, а за рахунок екскрементів, дає додаткове удобрення.

Походження такої інтегрованої технології має виток з країн Південно-Східної Азії. Таке вирощування також було популярне за Радянських часів. Сьогодні ж кліматичні зміни ускладнили її застосування.

Раніше, як повідомляв Соцпортал, стало відомо, чому на вітчизняному прилавку немає дешевих карасів, щук і товстолобиків.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Во Франции сгорели 250 тысяч литров коньяка

Пожар привел к возгоранию емкости с коньяком в 250 тысяч литров....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Ученые выяснили, что собаки могут понимать человеческую речь

Американские ученые выяснили, что собаки различают слова и псевдослова, причем активность мозга собак при обработке лексики противоположна активности мозга чело....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало відомо, наскільки подорожчає оформлення закордонного паспорту

З 1 липня стандартне оформлення закордонного паспорту буде коштувати майже 700 гривень....

Загрузка...
Загрузка...