​Про стан Олега Сенцова досі нічого невідомо – Омбудсмен Денісова

Вчора в ефірі програми «Свобода слова» Уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денісова розповіла про результати зустрічі з послами ЄС стосовно українських політв’язнів у Росії.

Стан Олега Сенцова, як і інших 50 в’язнів Кремля досі залишається невідомим. Російська сторона не допустила омбудсмена до жодного українського політв'язня.

«Ми піклуємося про кожного нашого громадянина. Але дуже суперечлива інформація щодо Олега Сєнцова і стану його здоров’я. Ви знаєте, поки я перебувала два тижні в Російській Федерації, що тільки не говорили – припинив голодування, збільшив вагу, не припинив голодування, отримує якісь там суміші…», – зазначає Денісова.

Єдина інформація щодо Олега Сенцова, якою володіє український омбудсмен – це лист Михайла Федотова, радника президента Росії Володимира Путіна, голову ради при президентові Росії з розвитку громадянського суспільства і прав людини:

«Тут написано, що дійсно з 8 червня вже годують сумішами пана Олега.Але чому зараз не пустили саме мене до Олега – він живий? Чи стан його важкий чи його годують?»

Під час зустрічі з послами ЄС Людмила Денісова закликала їх звернутися до президента Росії Володимира Путіна, щоб він звільнив політв’язнів, які утримуються на території РФ та в окупованому Криму.

«Я закликаю все ж таки і суспільство, і послів ЄС приєднатися до того, щоб надати можливість будь-кому поїхати до Олега Сенцова – консулу, мені, комісару Ради Європи з прав людини, всім разом – тільки щоб з’ясувати: що саме зараз з Олегом Сенцовим та з усіма іншими в’язнями Кремля – і в Російській Федерації, і в Криму», – заявила Денісова в ефірі «Свободи Слова».

Нагадаємо, в Україну у якості гуманітарної допомоги доставили сироватку від ботулізму.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

КСУ признал роспуск Рады законным. Выборы пройдут в июле

Таким образом внеочередные парламентские выборов пройдут через месяц, 21 июля....

Загрузка...

Це може бути цікавим

"Ощадбанк" планирует доставлять пенсии на дом

В качестве эксперимента государственный "Ощадбанк" получил право доставлять пенсии украинцам на дом....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...