Мітингувальники під Верховною Радою збирають підписи за заборону виробництва хутра в Україні

У вівторок, 3 липня, під стінами Верховної Ради України відбувся мітинг зоозахисників за заборону виробництва хутра в Україні.

- Процес обробки хутра настільки шкідливий, що Світовий Банк відносить цю промисловість до п'ятірки найгірших із точки зору забруднення довкілля токсичними важкими металами, - розповідає координатор кампанії ХутроOFF, організатор мітингу Павло Вишебаба.

Сьогодні європейські країни на законодавчому рівні забороняють жорстоке та шкідливе хутрове виробництво. Законодавчу заборону на виробництво хутра прийняли вже у Великобританії, Австрії, Чехії, Сербії, Нідерландах, Хорватії, Словенії, Македонії, Люксембурзі. В інших країнах триває процес впровадження заборони (Данія, Німеччина, Норвегія, Польща тощо).

Європейські законотворці дають виробникам хутра час, щоб вони очистили країну від свого виробництва.

Оскільки в Україні слабка система еко-контролю, небезпечні хутрові ферми можуть переміститися сюди. Екологи та зоозахисники б'ють на сполох і вимагають слідом за країнами Євросоюзу заборонити хутрове виробництво з 2024 року.

Активісти вимагають заборонити хутрове виробництво, зупинити екологічну катастрофу та зберегти життя тварин та здоров'я людей.

Під час акції зоозахисники розпочали збір підписів за петицію про заборону хутра в Україні.

Нагадаємо, в Україну у якості гуманітарної допомоги доставили сироватку від ботулізму.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Модный маникюр 2020

В будущем году тренды на маникюр немного изменятсяМодная длина и форма ногтейМногие женщины не любят длинные ногти, но в новом году тем, кто хочет быть в тренде, сле....

Це може бути цікавим

Легко ли быть швейцарским Самиклаусом

Стать швейцарским Дедом Морозом или «Самиклаусом» очень нелегко, для этого артистам этого оригинального жанра приходится посещать даже специальные курсы повышен....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Бет Харт: испытание талантом и славой

«Когда я училась, мне было тесно в классическом жанре....

Загрузка...