Україна може втратити майже половину врожаю через посуху

В деяких областях втрати урожаю ярих та озимих можуть скласти 40% та більше.

Таку думку висловив екс-президент АФЗУ Іван Томич, передає kurkul.com з посиланням на ГолосUA.

«Найбільше від посухи постраждає Запорізька область, частина Одеської, Миколаївської та Херсонської. Також частина Черкаської, північна частина Чернігівської області. Якщо в цих областях не підуть дощі, то ситуація для різних культур погіршиться. Для ярих та озимих вже практично все вирішено. На них дощі вже ніяк не вплинуть», — повідомив Іван Томич.

В цих областях фермерам варто чекати значних збитків.

«Дивлячись, які області ... У деяких з перерахованих втрати врожаю ярих і озимих можуть скласти 40% і вище. Є окремі місця, зокрема, в Запорізькій області, де фактично значну частину ярих та ячменю взагалі збирати не будуть. Так як там залишається тільки солома. Але ці площі не є такими, які критично вплинуть на валове виробництво зернових в Україні. Однак урожай буде значно нижче, ніж в минулому і позаминулому році, тобто нижче 60 млн т», — зазначає експерт.

Раніше Соцпортал розповів про те, як Джулі Бейкер з каліфорнійського містечка Клермонт не подобалося, що кури гадять в її будинку, тож вона винайшла для них спеціальні підгузники.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Цвет настроения синий: Институт Цвета определился с главным оттенком 2020

Главным цветом следующего года признано синий "классический" Институт Цвета Pantone показал главный цвет следующего года — им стал «классический синий»....

Це може бути цікавим

Бет Харт: испытание талантом и славой

«Когда я училась, мне было тесно в классическом жанре....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У мережі з'явився список українських воїнів, що загинули в АТО

У мережі можна знайти “Книгу пам’яті полеглих за Україну”, в якій містяться дані про всіх бійців, які загинули в зоні АТО за 2 роки з початку бойових дії Усі дані з....

Загрузка...