Уряд виділив кошти на компенсацію за житло

Уряд направив 200 мільйонів гривень на компенсації за житло для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю І-ІІ групи.

Про це йдеться у повідомленні прес-служба Мінсоцполітики.

- Урядом на засіданні 13 червня 2018 року затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за житло для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, а також для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, визначених Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах, на загальну суму 200,0 млн гривень, - розповіли у міністерстві.

Прийняття розпорядження Кабінету Міністрів України дасть змогу виплатити грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення 189 особам.

Реалізація цього розпорядження після його погодження з Комітетом Верховної Ради з питань бюджету сприятиме покращенню соціального захисту вищезазначених категорій населення.

Раніше Соцпортал розповідав про те, шо Порошенко підписав закон про виключення терміну "інвалід".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На сільському кладовищі знайшли труп новонародженої дівчинки

Правоохоронці з’ясовують усі обставини трагічного інциденту та розшукують горе-матір померлої дитини....

Це може бути цікавим

В космосе впервые создали аномальную материю

Международная группа исследователей впервые создала конденсат Бозе — Эйнштейна в космическом пространстве в условиях нулевой гравитации....

загрузка...

Дивіться, що пишуть

Широчайший выбор летних шин от ведущих производителей

Качественные, надежные шины, которые следует своевременно менять и подбирать под соответствующие условия - не только залог комфортной езды, но и, прежде всего, безо....