Уряд виділив кошти на компенсацію за житло

Уряд направив 200 мільйонів гривень на компенсації за житло для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю І-ІІ групи.

Про це йдеться у повідомленні прес-служба Мінсоцполітики.

- Урядом на засіданні 13 червня 2018 року затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за житло для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, а також для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, визначених Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах, на загальну суму 200,0 млн гривень, - розповіли у міністерстві.

Прийняття розпорядження Кабінету Міністрів України дасть змогу виплатити грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення 189 особам.

Реалізація цього розпорядження після його погодження з Комітетом Верховної Ради з питань бюджету сприятиме покращенню соціального захисту вищезазначених категорій населення.

Раніше Соцпортал розповідав про те, шо Порошенко підписав закон про виключення терміну "інвалід".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Києві відкриється виставка фотографій Юлії Тимошенко

20 червня у У Києві відкриється виставка фотографій Юлії Тимошенко....

Це може бути цікавим

Исследование МККК: В мире все больше войн

Увеличилось не только число конфликтов, но и число сторон в каждом конфликте....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Киеве снесут ЖК "Перспектива", который построили вместо школы

Хозяйственный суд Киева обязал застройщиков снести самовольно построенный многоквартирный дом в Деснянском районе Киева....