Постраждалих учасників Революції Гідності прирівняли до учасників бойових дій

Урядом прийнято рішення щодо надання постраждалим учасникам Революції Гідності прав на пільги, передбачені для учасників бойових дій.

Про це повідомила прес-служба Прес-служба Мінсоцполітики.

13 червня на засіданні Уряду Прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. № 1303”.

Зазначеною постановою приведено у відповідність до вимог Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” постанову Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 № 1303 „Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань”.

Постанова Кабінету Міністрів України доповнює категорією „постраждалий учасник Революції Гідності” переліком груп населення, яким лікарські засоби за рецептами лікарів відпускаються безоплатно або на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування.

Раніше Соцпортал розповів, яким є статус сезонних працівників в Україні та Польщі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Мир будущего: На небе вместо звезд будет реклама

Рекламные объявления в ночном небе намерена запустить российская компания StartRocket....

Це може бути цікавим

Бевики атаковали автомобиль ВСУ, множество раненых

В результате обстрела автомобиля ВСУ пострадали 10 военнослужащих....

загрузка...

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Ученые нашли новое условие высокой продолжительности жизни

Международная группа ученых выяснила, что наличие родственников-долгожителей повышает шансы на долгую жизнь у других членов семьи....