Постраждалих учасників Революції Гідності прирівняли до учасників бойових дій

Урядом прийнято рішення щодо надання постраждалим учасникам Революції Гідності прав на пільги, передбачені для учасників бойових дій.

Про це повідомила прес-служба Прес-служба Мінсоцполітики.

13 червня на засіданні Уряду Прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. № 1303”.

Зазначеною постановою приведено у відповідність до вимог Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” постанову Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 № 1303 „Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань”.

Постанова Кабінету Міністрів України доповнює категорією „постраждалий учасник Революції Гідності” переліком груп населення, яким лікарські засоби за рецептами лікарів відпускаються безоплатно або на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування.

Раніше Соцпортал розповів, яким є статус сезонних працівників в Україні та Польщі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Син-нелюд вбив свою матір та вирвав їй волосся

Сам викликав медиків і намагався їх переконати, що старенька впала з драбини....

Це може бути цікавим

Ученые заметили последствия климатической катастрофы

Ученые зарегистрировали повторное появление региона аномально теплой воды в северо-восточной части Тихого океана, названный Блобом (англ....

загрузка...

Дивіться, що пишуть

Начало монетизации. Домохозяйствам выплатят 800 млн сэкономленных субсидий

Об этом заявил во время пресс-конференции в Укринформе генеральный директор Директората семьи и социальной поддержки Минсоцполитики Виталий Музыченко, передает ....