Заступник голови КМДА пообіцяв, що не буде підвищення тарифів

Одним зі стратегічних завдань міської влади в найближчі 5-10 років є модернізація системи теплозабезпечення міста. Це дозволить знизити неефективні теплові втрати, що впливають на тариф.

Планування та виконання цієї роботи проводиться із залученням міжнародних компаній. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він також зазначив, що організаційні процеси завершення угоди з ПАТ «Київенерго» не спричинять підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для киян.

- Тарифи на тепло – це структурована річ. «Левову» частку тарифу на тепло складає вартість природного газу. Тому тариф на теплову енергію залежатиме від того, як змінюватиметься ціна на газ. Якщо ціна на газ не змінюватиметься, то тарифи на тепло також залишаться незмінними, – пояснив він.

Петро Пантелеєв зауважив, що для повноцінної модернізації теплового господарства столиці необхідні колосальні кошти, адже переважна більшість мереж зношені, об’єкти теплогенерації збудовані десятки років тому.

- Ми сьогодні маємо джерела теплопостачання, що створювалися 50-60 років тому. Необхідно за короткий термін, це 5-10 років, а для такого глобального завдання – це достатньо короткий термін, щоб модернізувати систему теплоенергетики і знизити неефективні втрати у теплових мережах, які впливають на тариф. Така програма розроблена, ми залучаємо до цієї роботи міжнародних фахівців, маємо домовленості про допомогу міжурядових інституцій, – сказав заступник голови КМДА.

Представник міської влади наголосив, що самостійно ані міському, ані державному бюджетам не під силу такі фінансові навантаження, адже мова йде про мільярди гривень.

- Необхідне гібридне фінансування. Будемо акумулювати і кошти міста, але орієнтуватися і на залучення коштів під окупні проекти, – зауважив Петро Пантелеєв.

Нагадаємо, у Києві відкриється “Парк корупції”.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Почти сутки Венесуэла и Уругвай были без электричества

Почти сутки 48 млн жителей Уругвая и Венесуэлы были без электричества....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Поліція Дніпропетровщини: службовий пес розкрив злочин

Німецька вівчарка була задіяна під час розслідування злочину на Дніпропетровщині....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Чемпіони світу з футболу U-20 вже повернулись до Києва

15 червня футбольна "Молодіжка" України перемогла у ЧС - 2019 U-20....

Загрузка...
Загрузка...