Рятувальники розповіли, які ТРЦ визнали небезпечними

30-го березня ДСНС розпочала перевірки об'єктів із масовим скупченням людей, торгівельно-розважальні центри, шкільні і дошкільні заклади, лікарні зі стаціонарним лікуванням. Про це на засіданні Кабінету міністрів 11 квітня розповів глава ДСНС Микола Чечоткін.

На сьогодні перевірено 1319 об'єктів. Всього на керівників об'єктів накладено 1200 адміністративних стягнень. До суду подано позови на закриття 37 об'єктів.

-Під час перевірок виявлено понад 15 тисяч порушень, з яких більше 5 тисяч не усувалися протягом значного часу. Найгірший стан з виконанням приписів склався в Донецькій, Сумській та Тернопільській областях, – сказав Чечоткін.
-Серед поданих до суду матеріалів на зупинку роботи увага до питань безпеки практично не приділяється в ТРЦ "Альтаїровський" в місті Одеса, ТРЦ "Рікос" та супермаркеті "Колібріус" в Рівненській області, де шляхи евакуації не відповідають вимогам норм, а системи протипожежного захисту роками залишаються в непрацездатному стані, – заявив глава ДСНС.
-По місту Києву із 357 об'єктів, які підлягають перевірці, – 9 торгівельних центрів. Уже зараз можна говорити, що в "Магелані" та "Дрімтауні" вже виявлені порушення, що створюють небезпеку людям, – наголосив він.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві влаштують масові перевірки маршруток.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В АПЛ может вернуться форвард "Ромы"

Эдин Джеко забил 50 голов в 130 матчах за "Сити", после чего не стал сбрасывать обороты и в серии А – на его счету 78 забитых мячей в 157 матчах за "волков"....

Це може бути цікавим

ИИ Google может обнаруживать рак груди 4-й степени более эффективно, чем люди

Точность до 99 процентов в правильных условиях....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Киеве перекроют важный мост

В Киеве 15 октября в связи с проведением ремонтных работ перекроют движение транспорта по мосту Патона....