Рятувальники розповіли, які ТРЦ визнали небезпечними

30-го березня ДСНС розпочала перевірки об'єктів із масовим скупченням людей, торгівельно-розважальні центри, шкільні і дошкільні заклади, лікарні зі стаціонарним лікуванням. Про це на засіданні Кабінету міністрів 11 квітня розповів глава ДСНС Микола Чечоткін.

На сьогодні перевірено 1319 об'єктів. Всього на керівників об'єктів накладено 1200 адміністративних стягнень. До суду подано позови на закриття 37 об'єктів.

-Під час перевірок виявлено понад 15 тисяч порушень, з яких більше 5 тисяч не усувалися протягом значного часу. Найгірший стан з виконанням приписів склався в Донецькій, Сумській та Тернопільській областях, – сказав Чечоткін.
-Серед поданих до суду матеріалів на зупинку роботи увага до питань безпеки практично не приділяється в ТРЦ "Альтаїровський" в місті Одеса, ТРЦ "Рікос" та супермаркеті "Колібріус" в Рівненській області, де шляхи евакуації не відповідають вимогам норм, а системи протипожежного захисту роками залишаються в непрацездатному стані, – заявив глава ДСНС.
-По місту Києву із 357 об'єктів, які підлягають перевірці, – 9 торгівельних центрів. Уже зараз можна говорити, що в "Магелані" та "Дрімтауні" вже виявлені порушення, що створюють небезпеку людям, – наголосив він.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві влаштують масові перевірки маршруток.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У потягах східного напрямку пасажири читають сепаратистську пресу

Пасажири потягу "Слов‘янськ-Київ" читають "Кочегарку ДНР"....

Це може бути цікавим

Барные стулья для бара и дома

В каждом кафе, ресторане и баре мы привыкли видеть высокие стулья у барной стойки – это барные стулья https://stol-i-stul....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Найдено новое средство в борьбе с раком

Американские ученые из Национального института рака и онкологического центра Моффитта пришли к выводу, что низкие дозы аспирина уменьшают риск развития рака яичн....