У Києві пройде Благодійний віденський бал

Цього року на паркет Благодійного віденського балу у Києві першими вийдуть 35 пар дебютантів, які вже активно вчать полонез, падеграс, польку, вальс, мазурку та віденську кадриль.

Цього року на паркет Благодійного віденського балу у Києві першими вийдуть 35 пар дебютантів, які вже активно вчать полонез, падеграс, польку, вальс, мазурку та віденську кадриль.

Відомі хореографи Андрій Дикий та Олена Балджи провели відкриту репетицію дебютантів - у Колонній залі КМДА, де 21 квітня відбудеться сам бал. Підготовка триває більше місяця – тричі на тиждень проходять уроки танцю у студії Андрія Дикого та Лілії Ребрик, раз на тиждень знаний експерт та учасник багатьох телепроектів Наталія Адаменко проводить заняття з етикету.

Серед цьогорічних дебютантів багато відомих особистостей, зокрема, актори Богдан Юсипчук, Андрій Мордовець, Сергій Шляхтюк, співак Вадим Олійник, телеведучі Богдан Трибой, Іванна Онофрійчук та Марія Виноградова, учасники шоу «Х-Фактор» Олександр Барлебен і Даніїл Клягін та інші. Стали дебютантами і воїни АТО Дана Виноградова, Андрій Івченко та Євген Небибко та герої проекту «Переможці» (журналу «VIVA!» та телеканалу «1+1») Дмитро та Лілія Блохіни, Валентина та Костянтин Фішери. Традиційно, як усі віденські бали, захід у Києві відкриється полонезом дебютантів.

Віденські бали у світі завжди є великими благодійними проектами, не стала виключенням і подія у Києві: благодійні кошти збиратимуть на потреби столичного Центру реабілітації дітей з інвалідністю. Бал-2018 відбудеться напередодні фіналу Ліги чемпіонів у Києві і присвячений спортивним досягненням українців, тож благодійні лоти надають відомі футболісти Олександр Шовковський, Андрій Шевченко, Андрій П’ятов та інші члени збірної України з футболу. Другий рік поспіль спортивні лоти надають тенісистка, перша ракетка України Еліна Світоліна та мер Києва Віталій Кличко. Символічно, що саме у день проведення балу - 21 квітня - до мерії Києва занесуть Кубок Ліги Чемпіонів.

У рамках заходу відбудеться і дитячий віденський бал, серед учасників якого є спортсмени-початківців, діти з особливими потребами, які прагнуть бути паралімпійцями, і вони вже очікують зустрічі з Олександром Шовковським під час одного з тренувань.

Серед почесних гостей балу буде багато відомих спортсменів, благодійників, бізнесменів, знаних особистостей.

«Ми поступово відроджуємо традиції проведення балів як благодійних заходів, що властиво усім європейським країнам, і можемо зазначити – такі важливі соціальні ініціативи знаходять усе більший відгук в українському суспільстві. Сподіваємось, що завдяки нашим благодійникам, відомим спортсменам, їх особистому прикладу благодійності на віденському балі вдасться зібрати близько мільйона гривень на програми реабілітації дітей з особливими потребами. Це надихає оргкомітет, дебютантів і наших партнерів по усьому світові просувати ідеї милосердя, добра, відкритого суспільства для усіх без винятку його громадян, бо ми є частиною цього милосердного толерантного суспільства», - зазначила організатор віденських балів у Києві Марина Ігнатуша.

«Ще рік тому, коли ми розпочали підготовку до віденського балу-2017, мало хто вірив, що ця ініціатива буде вдалою. Але на сьогодні вже є впевненість, і наші міжнародні партнери це підтверджують, що Україна поступово доволі органічно вплітається у сучасний європейський культурний простір, соціум, тобто у певному сенсі ми вже стаємо частиною об’єднаної Європи, а наша молодь здебільшого мислить європейськими категоріями, цінностями і тому нам потрібно проводити все більше значних художніх, мистецьких заходів, спільних з країнами Європи, привносити до них наш український дух», - резюмував голова оргкомітету Благодійного віденського балу у Києві, Артист ЮНЕСКО в ім’я миру Герман Макаренко.

Художню програму балу сформував симфонічний оркестр «Київ-Класик» під керівництвом маестро Германа Макаренка, який багато років бере участь у віденських балах в Україні та за кордоном.

Довідка: Благодійний віденський бал відбудеться у Києві 21 квітня 2018 року у КМДА за підтримки мерій Відня та Києва, віденського бального комітету. Захід проходитиме за місяць до проведення фіналу Ліги чемпіонів у столиці України і присвячений він спортивним досягненням українців.

Окрім того 22 квітня у мерії Києва відбудеться дитячий віденський бал – цей формат не має аналогів у світі, він уперше був апробований у 2017 році саме в нашій країні, отримав схвальні відгуки віденського бального комітету і вже почав поширюватись іншими країнами.

Столиця України продовжує відроджувати кращі європейські традиції, що вже довів віденський бал-2017, він відбувся після десятирічної перерви та з натхненням був сприйнятий киянами, діячами культури, політиками, дипломатами, міжнародною спільнотою. Серед зіркових гостей балу були американська зірка Мері Вілсон, дизайнер Майкла Джексона Кіт Холман, латвійський співак Маркус Ріва, австрійський тенор Себастіан Рейнтхаллер та багато інших. Благодійні лоти надали мер Києва Віталій Кличко та тенісистка Еліна Світоліна.

Оргкомітет віденського балу у Києві підтримує партнерські відносини з оргкомітетами у різних країнах, зокрема, з паризьким, кіпрським бальними комітетами та ін.

Віденські бали проводяться на постійній основі у багатьох країнах світу, вони є культурної мовою міжнаціонального спілкування і завжди спрямовані на важливі виклики – саме на них направляють благодійні кошти.

Головний медіапартнер заходу телеканал «Україна», інформаційні партнери – журнал «Кореспондент», «Ретро ФМ», «Наше радіо». Серед цьогорічних партнерів також є міжнародні компанії «Мілкіленд» та «Хелсі Фуд».

Як відомо, мережа культурно-освітніх закладів Академія А+ виступила не лише офіційним партнером балу, але й зібрала чималу «команду» гостей балу, серед яких є відомі особистості, бізнесвумен, журналісти, вони підійшли до бальної підготовки дуже відповідально – вже більше місяця вдосконалюють свої вміння танцювати на паркеті.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Україна стала одним з світових лідерів з експорту вершкового масла

Протягом січня-жовтня минулого року Україна продала на зовнішньому ринку більше 24 тисяч тонн вершкового масла та увійшла до п’ятірки лідерів з експорту цього про....

Це може бути цікавим

Как воспользоваться льготами на проезд в Киеве: новые правила

С 21 января в наземном транспорте столицы вступили в силу изменения....

загрузка...

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Украине отмечают День соборности

Об этом сообщают Новости Киева....