Є листя – буде енергія

Науковці швецького університету Лінчепінга винайшли унікальний спосіб, що генерує електричний імпульс. Про це повідомляє agronews.ua з посиланням на Science Daily.

Зокрема, вчені створили оптичний генератор, з’єднавши мікро-антени з піроелектричною плівкою (матеріал, в якому зміна температури змушує заряди рухатись та генерує електричний струм). Для виготовлення нано-антен використали золото і срібло. Їх також можна виготовити з алюмінію або міді. Такі антени, кажуть дослідники, генерують тепло, яке за допомогою полімеру перетворюється в електроенергію.

Щоб не бути голослівними, провели експеримент: тримали у руці гілку з листям у потоці повітря, що йшло від вентилятора. Коливання листя створювало сонячне світло та затінки на оптичному генераторі, який, у свою чергу, створював невеликі електричні імпульси та приводив у рух зовнішній ланцюг.

- В майбутньому ми зможемо використовувати природні коливання між сонячним світлом і затінками на деревах для збору енергії, – резюмував Магнус Йонссон, головний дослідник лабораторії.

Як повідомляв Соцпортал, вчені знайшли сліди раніше невідомої цивілізації.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало известно, почему Советский Союз не смог высадить человека на Луну

По мнению группы американских исследователей, причиной провала лунной миссии СССР стало научно-техническое отставание от США....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Сьогодні Міжнародний трибунал оголосить вирок у справі, захоплених РФ, українських моряків

Сьогодні Міжнародний трибунал з морського права винесе своє рішення у справі українських військовополонених українських моряків, що були захоплені РФ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Україна буде продавати курятину до Канади

Україну відвідали фахівці з Канади, які перевірили якість виробництво курятини на українських птахофермах....

Загрузка...
Загрузка...