Легендарна українська фабрика перебуває на межі зникнення

До фракції «ВО «Батьківщина» у Київраді звернулися представники 300 членів колективу фабрики та 800 міноритарних акціонерів ПАТ «Швейна фабрика «Воронін» з проханням донести до громадськості інформацію про плачевний стан підприємства та допомогти зберегти фабрику від знищення.

Про це повідомила секретар фракції «ВО «Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова.

За словами працівників фабрики, діяльність, яка призводить до її ліквідації почалася після смерті у 2012 році Вороніна Михайла Львовича. Тоді основним мажоритарним акціонером швейної фабрики стала його донька – Вороніна Лариса, яка живе у США.

Як приклад, представники ініціативної групи розповіли, що без погодження з загальними зборами акціонерів, продано виробниче обладнання на суму 50 млн. грн., основні засоби нерухомого майна та землю: у 2010 році - нежитлова будівля площею 748, 9 кв. м. на загальну суму 18 млн. грн.. та земельна ділянка площею 0,0295 га (вул.. Короленка,3) на загальну суму 1,08 млн. грн.., що пройшло по бухгалтерській звітності сумою 688 тис. грн.

Не сплачуються податки, штучно занижується вартість основних засобів, не виплачуються дивіденди акціонерам.

- Змінено вид діяльності фабрики з «виробництво верхнього одягу» на «роздрібна торгівля продуктами харчування, напоями і тютюновими виробами» та «здача в оренду й експлуатацію власного нерухомого майна», - переповіла Т. Меліхова.

13 лютого 2018 року прийнято наказ №3, в якому йдеться про те, що у зв’язку із істотним зменшенням замовлень на продукцію та скорочення обсягів виробництва швейна фабрика переводиться на режим роботи у два дні на тиждень.

А також наказом №6 з 21 травня 2018 скорочується 60 робочих одиниць, у зв’язку із недостатньою кількістю замовлень та критичним зменшенням завантаженості виробничих потужностей.

- Відповідні накази не передбачають нічого доброго для фабрики і є свідченням її занепаду та штучного знищення. Щоб зберегти виробництво, український бренд, відомий у всьому світі, та робочі місця, колектив фабрики готовий викупити фабрику у спадкоємиці Михайла Вороніна.Але вона не іде на контакт. Тому представники ініціативної групи фабрики звернулися до правоохоронних органів та суди з метою довести незаконність дії головного акціонера підприємства», - розповіла Т. Меліхова.

Раніше, як передавав Соцпортал, з'явилася інформація, що "Батьківщина" скаржиться на дискредитацію з боку влади.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Дизайнер Артем Климчук создал костюм первой леди для инаугурации

Дизайнер Артем Климчук создал костюм первой леди....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Перше завдання - припинення вогню. Двомовна промова Володимира Зеленського на інаугурації

Також Зеленський заявив, що "Уряд не вирішує наших проблем, він і є нашою проблемою"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Інавгурація Володимира Зеленського - прямий ефір

З 10. 00 до 11. 00 Зеленський візьме участь в урочистому засіданні Верховної Ради України з нагоди складення присяги президентом України українському народові, передає ....

Загрузка...
Загрузка...