Легендарна українська фабрика перебуває на межі зникнення

До фракції «ВО «Батьківщина» у Київраді звернулися представники 300 членів колективу фабрики та 800 міноритарних акціонерів ПАТ «Швейна фабрика «Воронін» з проханням донести до громадськості інформацію про плачевний стан підприємства та допомогти зберегти фабрику від знищення.

Про це повідомила секретар фракції «ВО «Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова.

За словами працівників фабрики, діяльність, яка призводить до її ліквідації почалася після смерті у 2012 році Вороніна Михайла Львовича. Тоді основним мажоритарним акціонером швейної фабрики стала його донька – Вороніна Лариса, яка живе у США.

Як приклад, представники ініціативної групи розповіли, що без погодження з загальними зборами акціонерів, продано виробниче обладнання на суму 50 млн. грн., основні засоби нерухомого майна та землю: у 2010 році - нежитлова будівля площею 748, 9 кв. м. на загальну суму 18 млн. грн.. та земельна ділянка площею 0,0295 га (вул.. Короленка,3) на загальну суму 1,08 млн. грн.., що пройшло по бухгалтерській звітності сумою 688 тис. грн.

Не сплачуються податки, штучно занижується вартість основних засобів, не виплачуються дивіденди акціонерам.

- Змінено вид діяльності фабрики з «виробництво верхнього одягу» на «роздрібна торгівля продуктами харчування, напоями і тютюновими виробами» та «здача в оренду й експлуатацію власного нерухомого майна», - переповіла Т. Меліхова.

13 лютого 2018 року прийнято наказ №3, в якому йдеться про те, що у зв’язку із істотним зменшенням замовлень на продукцію та скорочення обсягів виробництва швейна фабрика переводиться на режим роботи у два дні на тиждень.

А також наказом №6 з 21 травня 2018 скорочується 60 робочих одиниць, у зв’язку із недостатньою кількістю замовлень та критичним зменшенням завантаженості виробничих потужностей.

- Відповідні накази не передбачають нічого доброго для фабрики і є свідченням її занепаду та штучного знищення. Щоб зберегти виробництво, український бренд, відомий у всьому світі, та робочі місця, колектив фабрики готовий викупити фабрику у спадкоємиці Михайла Вороніна.Але вона не іде на контакт. Тому представники ініціативної групи фабрики звернулися до правоохоронних органів та суди з метою довести незаконність дії головного акціонера підприємства», - розповіла Т. Меліхова.

Раніше, як передавав Соцпортал, з'явилася інформація, що "Батьківщина" скаржиться на дискредитацію з боку влади.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чотири підлітки зґвалтували пенсіонерку

У місті Кам'янка-Дніпровська четверо підлітків у віці від 14 до 18 років зґвалтували жінкуПро це повідомляє прес-служба поліції Запорізької області....

Це може бути цікавим

В Киеве из-за пожара погиб пожилой мужчина

В Соломенском районе Киева из-за пожара в квартире погиб 65-летний мужчина....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Статистика аварий в Украине 2019: Полиция подбила итоги года

Пресс-служба Патрульной полиции Украины опубликовала данные об авариях на дорогах страны в 2019 г и их причинах....

Загрузка...