Рада міністрів Євросоюзу визначила приорітетну реформу для України

Виборча реформа – одна з ключових для України. Про це йдеться в непублічній доповіді Ради міністрів Євросоюзу в закордонних справах.

Минулого тижня 13 міністрів закордонних справ країн ЄС провели зустріч, на якій обговорили тенденції та виклики, з якими зіштовхнулася Україна. Участь в обговоренні взяли Хорватія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Ірландія, Латвія, Литва, Польща, Словаччина, Словенія, Швеція та Велика Британія.

Перед зустріччю країни-учасниці розробили спільний документ, в якому виклали позицію щодо стану реформ в Україні. Вважається, що непублічна доповідь (non-paper) має велику цінність, адже в ній висловлююються щирі переконання міністрів. Переклад документу опублікувало видання "Європейська правда".

Найважливішим питанням в контексті збереження України в період реформ в документі називають боротьбу з корупцією. Серед важливих реформ виділили і виборчу.

"Ми повинні приділяти першочергову увагу на політичному рівні питанням антикорупційного суду та виборчої реформи," зазначено в документі.

Наразі виборча реформа зависла в українському парламенті.

Нагадаємо, що 7 листопада минулого року народні депутати в першому читанні підтримали проект Виборчого кодексу. Тим часом до проекту нардепами внесено вже понад 5 тисяч поправок, що розглядаються в профільному комітеті. Дата голосування наразі невідома.

Як повідомляв Соцпортал, стало відомо, скільки витратить держава на "Прозорі офіси".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Харьковчане помогли полиции заблокировать в сети продавцов наркотиков

Жители Харькова помогли заблокировать более 100 онлайн-магазинов, продававших наркотикиК чат-боту, который занимается борьбой с распространением запрещенных веще....

Це може бути цікавим

У світі відзначають День студента

Це свято сприймають як привід повеселитися, розкрити чи продовжити романтичні стосунки, загалом все те що притаманне для молодого покоління....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Листовые ПВХ панели для быстрого ремонта. Как клеить и где применить

Декоративные листовые панели пвхДля внутренней отделки стен во время ремонта в помещении на протяжении лет используются обои, краска, кафель и пластиковые ламели....

Загрузка...