У Києві задумалися над безпекою зупинок громадського транспорту

Юрій Дідовець, депутат фракції «ВО «Батьківщина» в Київраді, звернувся до «Київпастрансу», аби вирішити питання щодо розширення відстані між зупинкою громадського транспорту та проїзною частиною дороги.

Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», депутат занепокоєний питанням безпеки життя мешканців Києва, які користуються зупинками громадського транспорту, зокрема по проспекту Свободи,15.

За словами мешканців Подільського району, що звернулися до депутата «Батьківщини» по допомогу, на даний момент відстань між встановленою зупинкою і проїзною частиною дороги складає близько одного метра, що створює незручності та небезпеку для людей.

- У зв’язку з маленькою відстанню відбувається велике скупчення людей, пройти там дуже складно, особливо у зимову пору року. Людям доводиться виходити на проїзну частину дороги для того, щоб оминути зупинку, що є небезпечним для життя людей, – розповів Юрій Дідовець.

Він додав, що все має бути на своїх місцях і слід приділяти увагу дрібним, на перший погляд, речам, від яких залежить життя людей. Коли йдеться про безпеку, то тут дрібниць немає.

Раніше, як передавав Соцпортал, він розповів, що депутати Київради від «Батьківщини» упродовж року надають киянам матеріальну допомогу з депутатського фонду за умови подачі заяви та необхідних документів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Снятие и замена тормозных дисков Mazda 3

Для безопасной езды следует особое внимание обращать на состояние тормозной системы автомобиля....

Це може бути цікавим

Нежные, смелые и элегантные: модные юбки и платья 2020 года

Модный 2020-й радует нас практичной и удобной одеждой, которая подходит на каждый день....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В «Нафтогазе» посчитали стоимость газа для населения в январе

4,65 грн за кубометр (без учета НДС, наценки газсбытов и затрат на транспортировку газа магистральными и распределительными трубопроводами)....

Загрузка...