На Харківщині зареєстрували випадок смертельно небезпечної хвороби

У Харківській області зафіксували випадок захворювання на інфекційну хворобу – малярію. Хворим виявився українець, який раніше перебував з професійною діяльністю в країнах Африки. Про це повідомили в прес-службі Харківського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я.

-З початку 2018 року в Харківській області зареєстровано другий завізний випадок малярії у громадянина України, який перебував з професійною діяльністю в країнах Африканського континенту (Демократичній Республіці Конго та Республіці Уганді)-, – йдеться в повідомленні.

Як зазначили у лабораторному центрі, під час проведення епідеміологічного розслідування з'ясували, що у хворого з'явились скарги на підвищення температури тіла до 38 градусів та слабкість, з якими він звернувся до медичного закладу і був госпіталізований з підозрою на малярію.

Як повідомляв Соцпортал,у Києві зафіксували смерть від малярії.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

Слова премьер-министра Дании о том, что идея продажи Гренландии абсурдна - это неуместно и неприятно​: Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп перенёс назначенную встречу с премьер-министром Дании Метте Фредериксен на неопределённый срок из-за ее нежелания обсуждать продажу Г....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Торговля людьми не имеет границ

Стандарты государственной помощи20 июня 2019 года Государственный департамент США обнародовал свой ежегодный Отчет, касающийся торговли людьми....

Загрузка...
Загрузка...