Путін піде на поступки щодо Донбасу за однієї умови - Радзіховський

Президент Росії Володимир Путін може піти на поступки щодо Донбасу тільки в одному випадку - якщо він захоче налагодити відносини з Європою. А невизнання європейськими політиками виборів президента РФ в анексованому Криму ніяк не вплине на відносини Путіна із Заходом, хоча болючі для глави Кремля дії можливі.

Таку думку висловив російський журналіст і публіцист Леонід Радзіховський, передає "Апостроф" .

Ніяких це (невизнання виборів Путіна в окупованому Криму, - ред.) не може мати наслідків - заявили і заявили. Це практично абсурд.

Україна, якщо вже займає жорстку позицію, то повинна як мінімум бути послідовною. Тобто вибори незаконні, Путін - незаконний президент. І Порошенко телефонує не Путіну, а комусь іншому, якщо необхідно про щось поговорити. Посол України вручає вірчі грамоти не Путіну, а комусь іншому.

Так що це все піар. Не безглуздо, але піар. Ні більше, ні менше. І те, що називається дуже просто: прокукурікав, а там хоч не світай.

Невизнання анексії Криму на словах має якесь значення, а практично ніякого. Хіба європейські країни не визнають Путіна легітимним президентом? Не матимуть з ним справу?

На словах європейці заявили (про невизнання анексії). Але це лише слова. Ніякого практичного змісту вони не мають. Та з цього і складається дипломатія.

Чи можливі нові санкції, в тому числі через справу Сергія Скрипаля? Це ми побачимо. Безумовно, справа Скрипаля - це не Крим, а щось нове і досить реальне. Теоретично могли би бути якісь санкції, але я думаю, що максимум, чого можна чекати, - що лідери країн ЄС, і то не всі, але багато хто, не привітають Путіна з його переобранням. Це теж такий людський жест, який досить болючий для Путіна. А більше нічого не буде.

Чи чекати змін політики Кремля в українському напрямку після виборів? Українського напрямку не існує як окремого. Саме по собі це Путіну не цікаво.

Для нього існує проблема: чи хоче він організувати розрядку із Заходом, зняти санкції, відновити якісь спокійні відносини, чи не хоче. І проблема Донбасу тут є важливою умовою. Якщо він хоче в принципі розвернути курс і налагодити з Євросоюзом якісь відносини, як мінімум зняття санкцій, то, природно, будуть зрушення на Донбасі. Якщо він цього не хоче, то ніяких зрушень не буде.

Як повідомляв Соцпортал, Путін готує ще одну війну.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Автомобилистов предупреждают об ухудшении погоды

На дорогах Украины в последние дни января из-за ухудшения погоды будет наблюдаться сложная ситуация....

Це може бути цікавим

Нежные, смелые и элегантные: модные юбки и платья 2020 года

Модный 2020-й радует нас практичной и удобной одеждой, которая подходит на каждый день....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Под Киевом мужчина выгнал на улицу двух 5-летних детей своей сожительницы

В Белой Церкви мужчина во время конфликта со своей сожительницей выгнал из квартиры двух ее пятилетних сыновей-близнецов....

Загрузка...