Представник «Батьківщини» заперечив погрози журналісту Depo.ua

Представник ВО «Батьківщини» по 210 округу Сергій КОРОВЧЕНКО заперечив погрози журналісту онлайн-видання Depo.ua Івану Жеведю. Про це політик написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

Коровченко зазначив: «Щоб не писали журналісти, для мене свобода слова є абсолютною цінністю. Погрози є недопустимими за жодних обставин, тому я висловлюю свою підтримку пану Жеведю. Я вимагаю у правоохоронних органів невідкладно розслідувати джерело та мотиви ініціаторів погроз, що надійшли на його адресу».

На думку представника «Батьківщини», організатором або організаторами цих погроз є ті ж особи, які надали Жеведю недостовірну інформацію про нього. Тому Сергій Коровченко звернувся до журналістів та громадських активістів з проханням розібратися в ситуації та не підтримувати інформаційні атаки на його адресу.

Також Коровченко попросив журналістів дотримуватися професійних стандартів.

- Якісна журналістика вимагає збалансованого розгляду ситуації та обов’язкову можливість для особи, яку в чомусь підозрюють чи звинувачують, надати спростування таким звинуваченням. В іншому випадку це вже не журналістика, а цілеспрямована інформаційна кампанія на незручну для когось людину, - сказав він.

Раніше журналіст Іван Жеведь отримав погрози на свою адресу, які пов’язав із критичною пубікацією про Сергія Коровченка.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Гравець "Челсі" розповів, хто для нього найкращий футболіст

Роналдіньо пішов з футболу занадто рано – бразилець краще за Мессі та Роналду, вважає Вілліан....

Це може бути цікавим

​В Шевченковском районе Киева выгорел пункт приема стеклотары

Киоск приема стеклотары уничтожен в результате пожара, который произошел в Шевченковском районе Киева в среду, 13 ноября....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...