Відтепер, інваліди не стоятимуть у чергах

Уряд ліквідував черги за засобами реабілітації для людей з інвалідністю.

Про це Міністр соціальної політики України заявив у Верховній Раді під час години запитань до Уряду.

- У Державному бюджеті на 2017 рік було передбачено 977 млн 600 тис грн на забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації, що становило лише 60 відсотків від заявленої потреби і утворювало майже річну чергу за отриманням таких виробів. Уряд вишукав резерви фінансування, та обсяги програми було збільшено на 652 мільйони гривень за рахунок внутрішнього перерозподілу коштів між програмами Міністерства соціальної політики, - заявив він.

Урядовець також висловив подяку членам Бюджетного комітету Верховної ради на чолі з Андрієм Павелком за те, що вони зробили можливим збільшення фінансування програми забезпечення засобами реабілітації.

- Завдяки цьому рішенню у 2017 році вперше в повному обсязі було забезпечено осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації. Було видано більше 400 тисяч одиниць технічних виробів, з них: 13,8 тисяч крісел колісних, 73,4 тисяч протезно ортопедичних виробів і більше 36,5 тисяч засобів реабілітації. У 2018 році на реалізацію програми передбачено на 150 мільйонів гривень більше, ніж у минулому році, - резюмував Андрій Рева.

Саме вирішення проблем фінансування дозволило Міністерству соціальної політики створити нову модель забезпечення людей з інвалідністю технічними засобами реабілітації, яка побудована на принципах адресності та прозорості.

Нагадаємо, Соцстрах обіцяє, що більше не треба буде "вибивати путівки".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Для здачі ЗНО школярам необхідно мати ІD-картку

Особи, яким виповнилося 14 років та хочуть зареєструватися на ЗНО, мають виготовити перший паспорт громадянина України....

Це може бути цікавим

В Киеве пропал молодой мужчина

В Киеве пропал 26-летний мужчина....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Что необходимо для зимней рыбалки

Зима - прекрасная пора для отдыха....

Загрузка...