Епідемія грипу: У всіх школах столиці відновлено освітній процес

Усі навчальні заклади столиці відновили освітній процес.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

- Завдяки прийнятому рішенню про можливість призупинення освітнього процесу у школах нам вдалося уникнути загальноміському спалаху захворюваності на грип та ГРВІ. Оперативне реагування керівників навчальних закладів спільно з районними управліннями освіти на зростання рівня захворюваності серед школярів дозволило своєчасно призупиняти освітній процес покласово чи загалом у школі, що у свою чергу, зменшувало можливість розповсюдження інфекції, – зазначив Микола Поворозник.

За його словами, дотримання елементарних санітарних норм та правил під час підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ також дають позитивні результати.

- Посилений дезінфекційний режим у приміщеннях, забезпечення дотримання нормативних показників температури повітря, проведення регулярного наскрізного провітрювання кімнат та недопущення до відвідування закладу осіб із ознаками інфекційного захворювання неабияк впливають на динаміку поширеності хвороб, які передаються повітряно-крапельним шляхом. Не менш важливо у такий період обмежувати проведення спортивних, культурно-масових та інших заходів у закритих приміщеннях, уникати великого скупчення людей. Дотримання цих рекомендацій дозволить додатково зменшити швидкість поширення інфекції, – наголосив Микола Поворозник.

Нагадаємо, у Києві перекриють рух одним із мостів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В яких містах Україні найвищі зарплати

На кінець 2019 року найвищі зарплати по Україні зафіксували в Києві, а найнижчі - в Чернігівській області....

Це може бути цікавим

Нежные, смелые и элегантные: модные юбки и платья 2020 года

Модный 2020-й радует нас практичной и удобной одеждой, которая подходит на каждый день....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Посылки не страшны. Супрун рассказала, как передается китайский вирус

Коронавирус не передается через почтовые посылки из Китая и привезенные от туда экзотические фрукты....

Загрузка...