Супрун: Українці мають поквапитися із вибором сімейного лікаря

Що раніше українці почнуть пошуки сімейного лікаря, то більший буде вибір і впевненість, що саме цей лікар підходить. Про це у Facebook заявила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

-У квітні розпочнеться національна кампанія з вибору лікаря - кожен українець зможе обрати собі сімейного лікаря (дорослі та діти), терапевта (дорослі) та педіатра (діти) й підписати з ним декларацію.Лікаря можна буде обрати без прив’язки до місця реєстрації, - наголосила вона.

За словами в.о. міністра, якщо хтось вже має лікаря, який доглядає його або членів вашої родини, до нього звикли і йому довіряють, то потрібно "просто підписати з ним декларацію".

-Якщо лікар, який вів вас до початку кампанії з вибору лікарів, не влаштовує, саме час знайти того, кому ви готові довірити своє здоров’я, - додала Супрун.

Як повідомляв Соцпортал, у системі e-Health зареєструвалося вже півтисячі лікарів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украина не выполнила обязательства по "зеленой энергетике"

С конца прошлого года Украина перестала выполнять тарифные обязательства перед инвесторами в "зеленую" энергетику....

Це може бути цікавим

В Украине 30 человек держали в трудовом рабстве

Группа злоумышленников,действуя под прикрытием религиозного сообщества, занималась трудовой эксплуатацией 30 мужчин и женщин....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Відкрилась персональна виставка Оксани Фурса #AURUM

В колаборації з відомими дизайнерами, ювелірами, модельєрами Оксана Фурса представила справжнє перетворення художніх творінь у практичні речі....

Загрузка...