У МЗС розповіли про найчастіші причини непропуску за безвізом

Приблизно 500 тисяч українців скористалися безвізом. Система працює нормально, кількість непропусків та неповернень незначна. Про це розповів директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев.

-На цей час безвізом успішно скористалися вже біля півмільйона громадян України. Система працює нормально. Кількість негараздів – непропуску, неповернення, перевищення терміну перебування невелика і не викликає жодних побоювань наших європейських партнерів, - сказав Погорельцев.

За його словами, найбільш поширеними чинники, які призводили до непропуску - суто технічні. Це непідтвердження вказаної мети перебування, недостатнє фінансове покриття, перевищена норма дозволених днів перебування (90 днів зі 180), а також винесена раніше заборона на в’їзд якимось конкретним особам.

Директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев перебував 8-9 березня з офіційним візитом в Ризі, де проводив консульські консультації з колегами з Латвійської республіки.

-Проблемних питань в консульській сфері між Україною та Латвією немає. Наші консульські консультації були в розвиток домовленостей, досягнутих міністрами закордонних справ, - зазначив Погорельцев.

Як повідомляв Соцпортал, Україна та ОАЕ домовилися про безвіз.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Тарифи на газ можуть стати вдвічі меншими

Єдиний шлях, щоб країна почала розвиватись, – це привести тарифи на газ до реальних і обґрунтованих, а також дати можливість українцям платити за них із власних до....

Це може бути цікавим

В России предложили хоронить не доживших до пенсии за счёт государства

Депутат Заксобрания Ленинградской области Владимир Петров предложил государству брать на себя ответственность за похороны граждан, не доживших до нового пенсион....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Дружину прем'єра Ізраїлю звинуватили у розтраті державних коштів на їжу

Дружині прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху Сарі пред’явили звинувачення у шахрайстві і нецільовому витрачанні державних коштів....